Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER Glow Bar & Lounge tek Vasil Shanto Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER Tradita e Zgares Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Kavajes"

Botuar më 11/10/2019
e kenaqshme

Bennys'coffe Kërkon të punësojë Kamarier

Te kete eksperience pune. Puna turni I. Pagesa dhe kushte pune te kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga e Dibres, prane Komisariatit nr.4

Botuar më 10/10/2019

KAMARIER Bar Lounge Ne bllok, Nje nga Bar Lounge me me emer ne Bllok Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E Kenaqshme |

Kerkojme kamarier dhe ndihmes banakier me eksperience. ofrojme ambient pune shume komod si dhe page te kenaqshme. telefononi ne 0699992000 per me shume detaje, Tiranë

Botuar më 09/10/2019
E Kenaqshme

KAMARIER BAR JULI Kërkon të punësojë

Paga: 15000lek |

Per turnin e pare. Mosha 17-25 vjec, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 09/10/2019
15000lek

BAR RESTORANT SELITA Kërkon të punësojë Kamarier

Me eksperience pune, Adresa: Qesarak, prane Kinostudios

Botuar më 06/11/2018

KAMARIERE OXFORD HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga: "Xhorxhi Martini". Nr:10, Perballe me qendren Toptani.

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bocconcino Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

20-35 vjec, Adresa: Fillimi i rruges Myslym Shyri

Botuar më 18/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE Bar kafe (Malvina Koraqi) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ Banakiere. Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: "Irfan Tomini" prane shkolles Besnik Sykja

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme

KAMARIERE BAR SAN VALENTINO Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Perballe poliklinikes nr.9, rruga e Kavajes, Tiranë

Botuar më 17/10/2019
e kenaqshme
)