Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E Njoftime pune - ORLO BAR OFRON VENDE TE LIRA PUNE NE POZICIONIN:

Paga: 35.000 leke |

Puna turni i pare, 1 dite ne jave pushim, kushte komode pune dhe ambjent miqesor, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Adresa: Laprake, Tiranë

Botuar më 22/09/2023
35.000 leke

SPECIALISTE BYREKU Njoftime pune - Kerkohet

Paga: Ofrohet pagese 50.000 leke. |

Puna vetem turni pare. Orari 07:00 - 13:00, Adresa: Tek Medreseja

Botuar më 22/09/2023
Ofrohet pagese 50.000 leke.

PUNETOR Njoftime pune - Kerkohen Punetor per lyre makinash ose stukim makinash

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga don bosko perball restorant Bujtina Gjeli

Botuar më 22/09/2023
e kenaqshme

NDIHMES KAMARIER Njoftime pune - ELIXIR Kerkon te punesoje: Ndihmes Kamarier

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Tirane

Botuar më 22/09/2023
e kenaqshme

KONSULENT SHITJESH Kompania Kaliman Caribe Tirana shpk, me adresë: rruga "Asim Zeneli", përballë Coin, mbi Ambasadën Hollandeze. Kompania jonë në treg prej vitit 2007 është përfaqësuese e autorizuar e franshizës "La Casa del Habano" e

Paga: Pagë fikse e kënaqshme + bonus |

Kriteret: Si një këshilltare e shitjeve luksoze, duhet: - Të jeni në gjendje të ndihmoni klientët të gjejnë produktet e duhura dhe të ofroni një përvojë pozitive; - Të ofroni shërbim të shkëlqyer ndaj klientit dhe t'i inkurajoni ata të kthehen për blerje të tjera; - Si ambasador të markës ju përfaqësoni markën nëpëmjet mirësjelljes dhe përgatitjes suaj; - Të siguroheni që dyqani të jetë i pastër dhe në kushte estetike të përsosura gjatë gjithë kohës; - Të nxisni shitjet përmes angazhimit të klientëve, shitjeve sugjeruese dhe duke u përshkruar klientëve njohuritë tuaja rreth produkteve; - Të përshëndesni dhe mirëprisni klientët në mënyrë të përshtatshme; - T'u përgjigjeni pyetjeve të klientëve me durim dhe mirësjellje duke i shoqëruar në raftet ku ndodhen produktet e ndryshme; - Përgjegjësitë përfshijnë gjithashtu njohuri ndaj produktit, menaxhimin e inventarit dhe ruajtjen e konfidencialitetit, Adresa: Rruga "Asim Zeneli", përballë Coin, mbi Ambasadën Hollandeze, TIRANE.

Botuar më 22/09/2023
Pagë fikse e kënaqshme + bonus

KAMARIERE BARI Njoftime pune - Restorant afer Astirit, kerkon: * KAMARIERE BARI

Paga: * Paga 50.000 LEKE + BAKSHISH INDIVIDUAL! |

* TURNI I DHE II, Adresa: AFER ASTIR

Botuar më 22/09/2023
* Paga 50.000 LEKE + BAKSHISH INDIVIDUAL!

SHEF KUZHINE Njoftime pune - Restorant afer Astirit, kerkon: * SHEF KUZHINE

Paga: * Paga dhe kushte shume te mira pune |

* ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: AFER ASTIR

Botuar më 22/09/2023
* Paga dhe kushte shume te mira pune

SHEF SALLE Njoftime pune - Restorant afer Astirit, kerkon: SHEF SALLE

Paga: * Paga 70.000 LEKE + BAKSHISH INDIVIDUAL! |

* ME EKSPERIENCE PUNE, Adresa: AFER ASTIR

Botuar më 22/09/2023
* Paga 70.000 LEKE + BAKSHISH INDIVIDUAL!
)