Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER/E BELA NAPOLI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen kandidatet te cilet kane eksperience ne fushen e restoranteve, njohje te gjuhes italiane dhe aftesi te mira menaxhuese, Adresa: Prane Komplekist Dinamo, Rr. "Liman Kaba"

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E WHITE DREAM HOTEL Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te meparshme Te jene korrekt dhe disponibelTe kete komunikim te mire me klientet dhe stafin e punesTe kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes, i/e motivuar dhe bashkepunues/e, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe Akademise se Rendit

Botuar më 10/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E RESTORANT NE QENDER TE TIRANES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Qender Tirane

Botuar më 09/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar-Kafe Casa Cafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

2 persona, kushte te mira pune, te i/e interesuarit te konatktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rr. Kongresi Lushnjes, ngjitur me Big Market, ish parku i autobuzit, Tiranë

Botuar më 09/10/2019
e kenaqshme

KAMARIER/E Bar Kafe Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Adresa: Brenda Tregut Cam, ngjitur me shkollen Kostandin Kristoforidhi

Botuar më 09/10/2019
e kenaqshme
)