Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STAF Njoftime pune - FRIDA XHOI & XHEI, kerkon: * Qendistare. * Punonjese per Larje Fustane Nuserie

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarat duhe te jene korrekte ne pune, Adresa: Rr. "Myslym Shyri", ...

Botuar më 22/05/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

PUNETORE RROBAQEPESIE Njoftime pune - Kerkohen:

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Ofrojme kushte shume te mira pune., Adresa: Rruga "5 Maji", tek ish kombinati i mishit, 200 m mbas Concord Center.

Botuar më 29/05/2023
Paga shume e mire + siguracion

PUNETORE Njoftime pune - Kerkohen:

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Ofrojme kushte shume te mira pune., Adresa: Rruga "5 Maji", tek ish kombinati i mishit, 200 m mbas Concord Center.

Botuar më 29/05/2023
Paga shume e mire + siguracion

MEKANIK Njoftime pune - Kerkohen:

Paga: Paga shume e mire + siguracion |

Ofrojme kushte shume te mira pune., Adresa: Rruga "5 Maji", tek ish kombinati i mishit, 200 m mbas Concord Center.

Botuar më 29/05/2023
Paga shume e mire + siguracion
)