Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TISSOT TEG Kërkon të punësojë Shitese

Paga e kenaqshme. Te jete pa angazhime. te interesuarat te paraqiten nga ora 10.00-12.00 cdo dite, Tiranë, Adresa: TEG

Botuar më 23/05/2018

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksperience pune. Me orar te plote ose te pjesshem, Adresa: Rruga e Barrikadave

Botuar më 22/05/2018

FABRIKE KEPUCESH Kërkon të punësojë Punetore

Kepucarie. Me eksperience pune. Paga e kenaqshme + siguracion, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, perballe Frigoriferit

Botuar më 22/05/2018

Mini Punishte Kërkon të punësojë Makiniste

Specialiste paga shume e kenaqshme Kushte komode pune, Tiranë, Adresa: Sheshi Willson, ne Tirane te Re, Perballe postes dyqani Goga Shoes

Botuar më 19/05/2018

Zeneli SHPK Kërkon të punësojë Punetore

Per rrobaqepesi. Te kene njohuri dhe per vrima e kopsa. Me ose pa eksperience pune. Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Blloku i Vilave Selite, Tirana e Re

Botuar më 15/05/2018

Pastrim Kimik “Lavander” Kërkon të punësojë Punonjese

Specialiste e pastrimit kimik. Te kete eksperience pune., Adresa: Rr. "Elbasanit".

Botuar më 15/05/2018

BUTIK CASUAL Kërkon të punësojë Shitese

Paga: 20000 leke + sigurime +perqindje |

Me eksperience pune, Adresa: Tek kryqezimi 21 Dhjetorit

Botuar më 15/05/2018
20000 leke + sigurime +perqindje

NDERRMARJE RROBAQEPSI PER PRODHIMIN E PANTALLONAVE XHINS DHE GJYSEM KLASIKE Kërkon të punësojë Pergjegjese

Pergjegjese linje prodhimi me eksperience pune. Ofrojme paga dhe kushte pune te mira, Adresa: Rruga Gjok Doci, ndertesa 4 kateshe me fasade xhami, Paskuqan, Kamez

Botuar më 14/05/2018