Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEDINA BALET Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me pervoje, kushte shume te mira pune, page e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Yzberisht, prane KMY, rrobaqepesi qe meret me qepjen e kostumeve te baletit

Botuar më 19/09/2019

Kerkohet Rrobaqepese

Me eksaperience pune. Ambienti i punes komod. Paga e kenaqshme

Botuar më 18/09/2019

Symbol sh.p.k Kërkon të punësojë Punetore

Per rrobaqepesi. Paga 36.500 leke. Transporti i siguruar. 4 Jave leje te siguruara. Shperblim ne fund te vitit, Tiranë, Adresa: Rruga Jorgo Plaku, qendres Concord Center tek Medreseja

Botuar më 18/09/2019

PUNONJESE Kemishari Mediterranea shpk Prej 24 vitesh kompani lider ne prodhimin e kemishave te nje cilesiete larte. Po transferohemi (ne te njejten zone) ne nje godine te re moderne, te pershtatshme me te gjitha kushtet bashkekohore(si, ajer i kondicionua

Paga: paga e kenaqshme |

Te perpikte me orarin e punes. Te perkushtuar gjate orarit te punes. Te afte te arrijne objektivat e prodhimit. Te jene te komunikueshem dhe bashkepunues., preferohen te jene me eksperience pune. kompania ofron trajnime per ata qe nuk kane eksperience, te interesuarit te telefonojne ne nr e kontaktit ose te paraqiten tek zyrat e kompanise nga e hena ne te premte, 08.00-15.30, Adresa: Rr. 5Maji, ish Kombinati i Mishit, Tirane

Botuar më 16/09/2019
paga e kenaqshme

Kerkohen Rrobaqepese

Per Artikuj per Femije. Me dhe pa eksperience pune, Adresa: Rr. ‘Hoxha Tahsim”, mbi pazarin e ri

Botuar më 16/09/2019

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire Leke |

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., Paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale., Tiranë, Adresa: Tek 21 Dhjetori Tirane, kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne atelie prane 21 dhjetorit. njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale. per me shume informacion kontaktoni ne cel. 0697312305, te kete eksperience ne qepjen e fustaneve per te rritur

Botuar më 14/09/2019
Paga: Shume e mire Leke

Atelie Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Kontrata: Kohe e plote | Paga: Shume e mire Leke |

Kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne ATELIE prane 21 dhjetorit. Njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., Paga dhe kushtet e punes shume te mira ne varesi te aftesive profesionale., Tiranë, Adresa: 21 Dhjetori, kerkohen 2 rrobaqepese per pune ne atelie prane 21 dhjetorit. njera te jete specialiste per fustane te rriturish dhe tjetra rrobaqepese e pergjitheshme., te jene me eksperience ne rrobaqepesi., te kete eksperience ne qepjen e fustaneve per te rritur

Botuar më 14/09/2019
Paga: Shume e mire Leke

"IVY" SHPK Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, page e kenaqshe + siguracion, Adresa: Babrru

Botuar më 13/09/2019

RROBAQEPESE Kompania L.P Export kerkon te punesoje 15 Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Pantallonash. Puna me kohe te plote, Adresa: Kombinat

Botuar më 12/09/2019
Paga e kenaqshme

SHOQERIA EGJEU TEKSTILE PER SHTEPI DHE HOTELE Kërkon të punësojë Shitese

Mosha 25-45 vjeç. Preferohet te jete me eksperience pune. Intervistat nga e Hena ne te Shtune nga oren 9.00-16.00, Adresa: Rr. “Asim Vokshi”, ish Stacioni trenit, prane postes 5/1

Botuar më 12/09/2019