Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

STAF Njoftime pune - SUPERMARKET JOENA OFRON VENDE TE LIRA PUNE: Kasiere Paga deri ne 50.000 leke.Punonjese Bulmeti. Paga deri ne 45.000 leke.Sistemues/e. Paga 40.000 leke. Punetor magazine

Paga: e kenaqshme |

Punonjese Kozmetike Paga deri ne 45.000 leke. Kamarier Bari dhe Restoranti. Paga 40.000 leke. Kasap. Paga e kenaqshme, Adresa: 21 Dhjetori, perballe Hotel Mondial, prane Bar Oslo

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme

BANAKIER/E Njoftime pune - KAFE BAR “ANIMUS”, TEK PIACA Kërkon të punësojë

Paga: dhe kushte te kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Afer lokal Piazza, Tirane

Botuar më 02/06/2023
dhe kushte te kenaqshme

SANITARE GRAND CASINO TIRANA Kërkon të punësojë

Paga: Paga 50000 leke |

Puna me 3 turne, 2 dite pushim ne jave, 4 jave leje vjetore, Adresa: Panevino Tirana, Tiranë

Botuar më 02/06/2023
Paga 50000 leke

SHOFER SHPERNDARJE RRJETI I SUPERMARKETEVE SPAR ALBANIA

Paga: Leke |

Shofer per shperndarjen e porosive online, Tiranë

Botuar më 02/06/2023
Leke

PUNONJES PARKIMI Njoftime pune - Parkim Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+bakshishe |

Te kete patente makine (te dije ti japi makinesi).Mosha mbi 40 vjec., Adresa: Rr. "Myslym Shyri", prane shkolles Pjeter Budi

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme+bakshishe

PUNONJESE BULMETI Njoftime pune - Supermarket Joena 2 shpk Kerkon te punesoj: Punonjese Bulmeti

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", pallati Helix

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme

PUNONJESE SALLE Njoftime pune - Supermarket Joena 2 shpk Kerkon te punesoj: Punonjese salle

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. "Frosina Plaku", pallati Helix

Botuar më 02/06/2023
e kenaqshme

PJATALARESE Njoftime pune - Bar Restorant Spago Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Preferohet me banim rreth zones, Adresa: Tek Materniteti i ri, rruga "Nazmi Rushiti"

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

KAMARIER Njoftime pune - Bar Restorant Spago Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Preferohet me banim rreth zones, Adresa: Tek Materniteti i ri, rruga "Nazmi Rushiti"

Botuar më 02/06/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune - LAVANDERI TAPETESH Kërkon të punësojë

Paga: 50.000 leke + siguracion + bakshishe |

Per transport tapetesh. Preferohen me eksperience pune. Mosha deri 40 vjeç, Adresa: Paskuqan

Botuar më 02/06/2023
50.000 leke + siguracion + bakshishe
)