Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIER Punetirana.com Kërkon të punësojë

Paga: 400 Euro |

Vende vakante për kategorinë kamarierepaga 350-450 eurome eksperienc1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:[email protected], Tiranë

Botuar më 29/05/2023
400 Euro

KAMARIER Punë Tirana Kerkohet Kamarier Struge Paga e Kenaqeshme Ushqimi Akomodim Falas

Paga: 600 Euro |

Na ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana

Botuar më 29/05/2023
600 Euro

KUZHINIER I PARE Punë Tirana Kerkohet:Guzhinjer dhe kamarierPage e kenaqshme

Paga: 1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE |

Punetirana.comwhatsapp [email protected] ndiqni ne rrjetet tona sociale instagram facebook tiktok pune tirana, Tiranë

Botuar më 29/05/2023
1500 Euro /ËSHTË KOHA PËR NJË PUNË TË RE

BANAKIER/E Njoftime pune - PIZZA SENI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Puna Full Time ose Part Time. * Ofrojme kushte te mira pune. *2 dite ne muaj pushim, Adresa: Rr. Myslym Shyri, siper Big Market

Botuar më 29/05/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - PIZZA SENI Kërkon të punësojë

Paga: 200 Leke ora |

* Puna Full Time ose Part Time. * Ofrojme kushte te mira pune., Adresa: Rr. Myslym Shyri, siper Big Market

Botuar më 29/05/2023
200 Leke ora

NDIHMES KUZHINIERE Njoftime pune - RESTORANT "SHTEPIA JONE" Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Ofrojme kushte te mira pune, Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", perballe Trendafilit te Bardhe.

Botuar më 29/05/2023
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETORE KUZHINE Njoftime pune - Restorant i vogel ne qender te Tiranes Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Ne qender te Tirane.

Botuar më 29/05/2023
e kenaqshme
)