Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BANAKIERE Bar Kafe Kingstone Kërkon të punësojë

Paga: Paga 40.000 + siguracion |

Adresa: Perballe fakultetit te Fiskultures dhe kompleksit Dajti

Botuar më 18/11/2019
Paga 40.000 + siguracion

KAMARIER Bar Kafe Kingstone Kërkon të punësojë

Paga: Paga 20.000 + siguracion |

Adresa: Perballe fakultetit te Fiskultures dhe kompleksit Dajti

Botuar më 18/11/2019
Paga 20.000 + siguracion

BANAKIER/E FURRE BUKE-PASTICERI ELINIKON Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Puna me orar te plote, 8 orar., eksperienca perben avantazh, mosha mbi 20 vjec, mund te na telefononi per te lene intervisten tuaj ne nr e kontaktit (orari i telefonatave nga ora 8:00-16:00) ose ne adresem e-mail:, Adresa: Rr. Tish Daija, Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
shume e mire

BOJAXHI Kompania ARA

Paga: 50.000 leke+sigurime |

Per mobileri. Kushte te mira pune, Adresa: Prane Kinema Agimi Tirane

Botuar më 18/11/2019
50.000 leke+sigurime

KAMARIER Bar Restorant Famol

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Adresa: Ish Ekspozita, Bulevardi Gjergj Fishta

Botuar më 18/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIERE Bar Restorant Famol

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Adresa: Ish Ekspozita, Bulevardi Gjergj Fishta

Botuar më 18/11/2019
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETOR/E MARKETI BIG MARKET VASIL SHANTO

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Te interesuarit te paraqiten ne market cdo dite nga e hena-shtune ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
dhe kushte pune te kenaqshme

KASIERE BIG MARKET VASIL SHANTO

Paga: dhe kushte pune te kenaqshme |

Te interesuarit te paraqiten ne market cdo dite nga e hena-shtune ora 8.00-16.00, Tiranë

Botuar më 18/11/2019
dhe kushte pune te kenaqshme

KAMARIER/E Bar Opera Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te larta |

(preferohet Femer). Me eksperience pune mbi 3 vjet. Te dine Anglisht, kushte shume te mira pune, ambient lux, Adresa: Tek sheshi Skenderbej, prane hyrjes kryesore te Teatrit te Operas se Baletit, ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
Ofrohen pagesa te larta

PUNONJESE BULMETI Euro Market Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohen me eksperience pune (Jo studente), Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme
)