Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITES KARBURANTI Njoftime pune - BAR - RESTORANT - HOTEL VILLA DAKU Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Institut Paskuqan dhe Laknas, Tiranë

Botuar më 04/02/2023
e kenaqshme

STAF Njoftime pune - BAR - RESTORANT - HOTEL VILLA DAKU Kerkon te punesoje: Kamarier/e, Banakier/e, Kuzhinier/e. Pjatalarese.

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, me eksperience pune, Adresa: Autostrada Tirane Durres, Ura Limuthit, perballe City Park, Tiranë

Botuar më 04/02/2023
e kenaqshme

OPERATOR TELEFONIK Oferta pune - Proper Pizza kerkon te punesoje: Vajza ose Djem per per marrjen e porosive.

Paga: Pagesa shume te mira |

Te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bashkepunimi. Te jene te sjellshem dhe korrekte me orarin e percaktuar. ** Ofrohen kushte shume komode pune, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 04/02/2023
Pagesa shume te mira

MOTORRIST Oferta pune - Proper Pizza ofron vende vakante pune ne pozicionet:

Paga: Pagesa shume te mira |

** Te kryeje shperndarjen e porosive me korrektesi. Te jete i perpikte me orarin e punes. Te jete bashkepunues me stafin dhe klientet. Te njohe mire zonat e Tiranes. Te jete i pajisur me lejen e drejtimit kasi A dhe B. ** Ofrohen: Kushte komode pune. Motorri mund te sigurohet nga kompania, Adresa: Ju mirepresim te beheni pjese e jona duke aplikuar ne [email protected] ose ne numrin e telefonit:

Botuar më 04/02/2023
Pagesa shume te mira

BANAKIER Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kerkon: Banakier / Recepsionist Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire + sigurime |

*Puna me kohe te plote. * Me eksperience pune. Akomodimi dhe Ushqimi ofrohet nga kompania. Nje dite pushim ne jave, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 04/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire + sigurime

KAMARIER RESTORANTI Njoftime pune - Bujtina Turistike Panorama! Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

* Me eksperience pune ne restorante te kategorise se pare. Mosha 30 - 45 vjeç. Te jete njohes i nje gjuhe te huaj. Ushqimi dhe transporti ofrohet nga kompania, Adresa: Dajt, Lokal Panorama. Kontakto ne whap ne:

Botuar më 04/02/2023
Ofrohet pagese shume e mire

STAF Njoftime pune - PASTIÇERI - FURRE BUKE "OXHAKU"! Kerkon te plotesoje stafin me: * FURRXHI. * NDIHMES FURRXHI. * PASTIÇIERE. * NDIHMES PASTUCIERE

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune, Adresa: Tek Oxhaku. Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 04/02/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Furre buke pasticeri Mesdheu

Paga: 85.000 Leke |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek ish parku i autobuzave, Tiranë

Botuar më 04/02/2023
85.000 Leke

KAMARIER/E BARI Njoftime pune - Restorant New King House Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me ose pa eksperience pune. Transport i siguruar nga kompania, Adresa: Prane Casa Italia

Botuar më 03/02/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA

KAMARIER/E RESTORANTI Njoftime pune - Restorant New King House Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA |

Me eksperience pune. Te kete njohuri ne nje gjuhe te huaj. Transport i siguruar nga kompania, Adresa: Prane Casa Italia

Botuar më 03/02/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA
)