Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KASIERE NEW REAL MARKET Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- SISTEMUESE, kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Jordan Misja”

Botuar më 20/06/2021
e kenaqshme

PUNONJESE RRJETI I DYQANEVE BIG MARKET ofron vende te lira pune per:

Paga: e kenaqshme |

PUNONJESE BANAKU / SALLE., ofrohen kushte te mira pune, Adresa: 1. 21 Dhjetori 2. Rruga Myslym Shyri, Tiranë

Botuar më 18/06/2021
e kenaqshme

PUNONJESE BULMETI Conad i ri te Kodra E Diellit Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

(nje zonje) per tek reparti i Sallamerise, Adresa: Tek Kodra e Diellit 2

Botuar më 17/06/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

PUNONJESE BULMETI Conad i ri te Kodra E Diellit kerkon per tek Reparti i Djathit

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

Adresa: Tek Kodra e Diellit 2

Botuar më 17/06/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

AGJENT SHITJESH KOMPANIA FANER Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke) |

Ne terren. Te kete eksperience pune. Agjenti i shitjeve ne terren duhet te njohe Tiranen dhe marketet ushqimore. (te njejta kerkesa dhe per agjentin e shitjeve per rrethet ), te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit dhe cv te dergohen ne adresen e mail-it, Tiranë

Botuar më 15/06/2021
shume e kenaqshme (per specialiste paga mbi 50.000 Leke)

BANAKIERE FITFOOD Kërkon të punësojë

Paga: 40000 leke + siguracion |

Per lengje frutash , vetem me eksperience pune , te flase mire anglisht , te jete shume e shkathet ne pune , te njohe kasen ose te jete e gatshme per ta mesuar , te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar, Adresa: Tek sheshi Willson, Tiranë

Botuar më 14/06/2021
40000 leke + siguracion

PUNETORE MARKETI Kerkohet Kërkon të punësojë

Paga: 30.000 leke |

Per ne Banak dhe ne Salle. Me eksperience pune, te jene me eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Dibres", prane komisariatit nr. 4

Botuar më 14/06/2021
30.000 leke
)