Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FURRE BUKE Kërkon të punësojë Furrtar / furrxhi

Kushte te mira pune, Adresa: Kthesa e Kamzes, pallati verdhe

Botuar me 20/09/2018

BAR ARTISTI Kërkon të punësojë Ndihmes banakier/e

Paga e kenaqshme. Preferohet me eksperience pune. Orari I pritjes 9.00-15.00, Adresa: Rr. “Elbasanit”, afer kendit te lojrave, pallati I postes, tek Bar Artisti

Botuar me 14/09/2018

Kompania Hari Lena Shpk Kërkon të punësojë Agjent

Agjente per marrje porosish (femra dhe meshkuj) dhe agjente per shitje direkte me furgon. Kandidatet preferohet te kene eksperience ne fushen e distribucionit vecanerisht ne industrine ushqimore, si dhe te njohin subjektet ne Tirane dhe zonat perreth. Te zoterojne patente te klasit B , klasi C perbe, Tiranë

Botuar me 13/09/2018