Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PUNETORE PRODHIMI Njoftime pune - Punishte brumi BEST Shpk e cila prodhon (peta, byrek, pica) Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", blloku magazinave, ngjitur me ish Mobileri Ajax

Botuar më 21/03/2023
Ofrohet page e kenaqshme

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te jene me ose pa eksperience pune dhe korrekte ne pune!, Adresa: Sauk

Botuar më 19/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

KAMARIERE/BANAKIERE Njoftime pune - Furre Buke Pasticeri Bar Kafe Boka Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(nje person qe i ben te dyja punet). Kushte te mira pune, Adresa: Laprak te kupola

Botuar më 19/03/2023
e kenaqshme

SPECIALIST BRUMI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te jene me ose pa eksperience pune dhe korrekte ne pune!, Adresa: Sauk

Botuar më 17/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Me eksperience pune dhe te jete korrekt ne pune, Adresa: Shkoze, Tirane (prane News 24)

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Me eksperience pune dhe te jete korrekt ne pune, Adresa: Shkoze, Tirane (prane News 24)

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

NDIHMES FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Te interesuarit te jene me ose pa eksperience pune dhe korrekte ne pune!, Adresa: Sauk

Botuar më 16/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

SHITESE Njoftime pune - Furre buke pasticeri Mesdheu

Paga: 40.000 leke + siguracione + 2 dite ne muaj pushim |

Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek ish parku i autobuzave

Botuar më 16/03/2023
40.000 leke + siguracione + 2 dite ne muaj pushim

SHITESE Njoftime pune - ROEL Gelateria Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Puna 6 ore ne dite. 1 dite ne dy jave pushim. Mosha deri ne 35 vjeç, Adresa: Rr. "Durresit", ne Qender te Tiranes, afer Kafe Flores

Botuar më 15/03/2023
OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE

FURRTAR / FURRXHI Njoftime pune - Furre Buke Kërkon të punësojë

Paga: OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE |

Me eksperience pune dhe te jete korrekt ne pune, Adresa: Shkoze, Tirane (prane News 24)

Botuar më 14/03/2023
OFROHEN PAGA TE LARTA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE
)