Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KAMARIERE DIFI CLUB Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

Akomodim I siguruar., Adresa: Sarande

Botuar më 14/10/2019
50000-100000

NDIHMES BANAKIERE 4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

Akomodim I siguruar, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 14/10/2019
50000-100000

MIKPRITESE 4 ELEMENTS CLUB Tirane Kërkon të punësojë

Paga: 50000-100000 |

/Hostess.Akomodim I siguruar, Adresa: Rr. Barrikadave, tek ish kinema 17 Nentori

Botuar më 14/10/2019
50000-100000

MAK Bar Kërkon të punësojë Staf

Te kualifikuar me eksperience pune, page e kenaqshme+siguracione. Kushte shume te mira pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Ndre Mjeda, ish parku i autobuzave, pallati Kontakt

Botuar më 13/10/2019

SANITARE Restoranti i njohur ne rr. ''Ismail Qemali'' Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Puna 8 oresh me turne, puna e qendrueshme, ambienti i mire dhe kushte te mira te punes, Adresa: Adresa 1: rr. Ismail Qemali, ngjiur me Abissnet, perballe Viles se Enver Hoxhes Adresa 2: TEG, Tiranë

Botuar më 13/10/2019
Paga e kenaqshme

NDIHMES KUZHINIER Restoranti i njohur ne rr. ''Ismail Qemali'' Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Puna 8 oresh, me turne. Puna e qendrueshme, ambienti i mire dhe kushte te mira te punes, Adresa: Adresa 1: rr. Ismail Qemali, ngjiur me Abissnet, perballe Viles se Enver Hoxhes Adresa 2: TEG, Tiranë

Botuar më 13/10/2019
Paga e kenaqshme

KAMARIER/E Restoranti i njohur ne rr. ''Ismail Qemali'' Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Puna 8 oresh, me turne. Puna e qendrueshme, ambienti i mire dhe kushte te mira te punes, Adresa: Adresa 1: rr. Ismail Qemali, ngjiur me Abissnet, perballe Viles se Enver Hoxhes Adresa 2: TEG, Tiranë

Botuar më 13/10/2019
Paga e kenaqshme

KAMARIERE Bar-Kafe Tahiti Kërkon të punësojë

Paga: page shume e kenaqshme |

2 vajza, me ose eksperience pune, sigurohet fjetja dhe ushqimi, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 13/10/2019
page shume e kenaqshme

KAMARIER/E Brix Lounge Bar Kërkon të punësojë

Paga: shume e mire |

Me eksperience pune, 20-30 vjec, te i/e interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Elbasanit, perballe ish kendin e lojrave 7-xhuxhave, Tiranë

Botuar më 12/10/2019
shume e mire

KAMARIER/E Artisti Lounge tek Xhamlliku Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Oxhaku, Tiranë

Botuar më 12/10/2019
shume e kenaqshme
)