Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EKONOMIST/E GRAL MEDICAL Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

GRAL MEDICAL kerkon te punesoje Ekonomist/e. Prioritet me eksperience pune. Kushte te mira pune. Ambient komod. Orari 07:30-15:30. Kontrate pune sipas kodit te punes.Te interesuarit te dergojne CV ne [email protected] dhe kontaktoni ne telefon, Adresa: Tirane, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
E kenaqshme

RECEPSIONISTE Njoftime pune - TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

SANITARE Njoftime pune - TUTTESTETICA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune., Adresa: Ish Blloku, mbrapa librit Universitar, rr. “Nikolla Tupe” nr. 2

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

DENTISTE Njoftime pune - KLINIKE DENTARE "2 DIAMANTET" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Dentiste (F). Me eksperience pune. Te jene te liçensuara, Adresa: Siper Fakultetit Ekonomik

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

NDIHMES PARUKIERE Njoftime pune - Out_Or_In_Beauty_Studio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune / instagram: out_or_in_beauty_studio, Tiranë

Botuar më 29/09/2023
e kenaqshme

ESTETISTE Njoftime Pune - Parukeri- Estetike Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Me ekeperience pune ne te gjitha proceset e estetikes: masazhe, trajtime te ndryshme trupi dhe fytyre etj., Adresa: Mbrapa ish-restorant Durresit

Botuar më 29/09/2023
paga e kenaqshme

ESTETISTE Kerkojet estetiste per ndarje qeraje

Paga: me marreveshje |

Ambjenti me sip. 40m² me cmim qeraje 300€. (Uje drita brenda qerase), Adresa: Rruga myslym shyri,kati 1 buze rruges kryesore, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
me marreveshje

PARUKIERE Njoftime pune - ASK Academy Tirana, kerkon: Parukier/Parukiere

Paga: * OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE! |

* Puna me kohë të plotë. * Të interesuarit duhet të kenë minimalishte 2 vite eksperience pune. ** Dergoni CV ne email: [email protected] ose kontaktoni në numrin: 0684014700, Adresa: Rruga "Sami Frashëri", qendra Metropol, përballe Drejtorise së Policisë

Botuar më 26/09/2023
* OFROHEN PAGA DHE KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!

KASIERE Njoftime pune - The Trio Kërkon të punësojë

Paga: me marveshje |

Me ose pa eksperience pune. Kushte te mira pune. E diela pushim, Adresa: Tirane

Botuar më 25/09/2023
me marveshje

ASISTENTE DENTARE Njoftime pune - DALIS DENTAL CLINIC Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me kohe te plote, Adresa: Kompleksi Delijorgji, ngjitur me Laborator Genius

Botuar më 24/09/2023
e kenaqshme
)