Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 06/12/2023
1000 Euro

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 06/12/2023
1000 Euro

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
1000 Euro

TEKNIKE THONJSH Njoftime pune - Eda Sallon, kerkon: Punonjese per Thonj me Xhel

Paga: * PAGESA ME % |

* OFROHEN KUSHTE SHUME TE MIRA PUNE!, Adresa: NE QENDER TE TIRANES, RR. "FORTUZI"

Botuar më 05/12/2023
* PAGESA ME %

NDIHMES PARUKIERE Njoftime pune - Out_Or_In_Beauty_Studio Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, kushte te mira pune / instagram: out_or_in_beauty_studio, Tiranë

Botuar më 05/12/2023
e kenaqshme

MJEK/E STOMATOLOGE PUNË Tirana Kërkon të punësojë

Paga: 1000 Euro |

Vende vakante për kategorinë mjekesiblloklaborant dentar paga 800-1000 euro me eksperienc 1 dite ne jave pushimkontakto si më poshtë:0696630282 punetirana@, Tiranë

Botuar më 04/12/2023
1000 Euro

BERBER Njoftime pune - BERBER "KELI " Kërkon të punësojë

Paga: duke filluar nga 50.000 leke - 110.000 leke (te reja) |

( 2 persona ), mosha 18-35 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 03/12/2023
duke filluar nga 50.000 leke - 110.000 leke (te reja)

OPERATOR/E “Pro Health Albania" kerkon te punesoje operator\e per turizem dentar dhe mjekesor te gjuhes Italiane

Paga: Page baze 800 euro + % |

Njohuri te mira te gjuhes perkatese (nivel mbi mesataren) Kanditatet me eksperience pune ne fushen perkatese ose (eksperience e ngjashme)Energjike dhe me deshire per puneDisponibilitet , me kohe te plote, kontrate e rregullt puneorari 9.00am- 6.00pmfundjava pushim, Adresa: Rruga e Dibres, Kompleksi Halili, Tiranë

Botuar më 03/12/2023
Page baze 800 euro + %

FARMACIST/E Pune tirana Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 1.000 |

Arsimi: i larte, per aplikim ju lutem dergoni cv ne numrin e me poshtem ., Adresa: rruga e kavajes, Tiranë

Botuar më 02/12/2023
1000

FARMACIST/E Pune tirana Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 1.000 |

Arsimi: i larte, per aplikim ju lutem dergoni cv ne numrin e me poshtem ., Adresa: rruga e kavajes, Tiranë

Botuar më 01/12/2023
1000
)