Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOHET Menaxher shitjesh

Per detergjente. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, Adresa: Tek Brryli, perballe Maternitetit

Botuar më 18/03/2019

HOTEL Kërkon të punësojë Sanitare

Mosha deri ne 50-vjec Paga: 28.000 leke ne muaj. Tre dite pushim ne muaj., Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri, perballe Albtelecon

Botuar më 18/03/2019