Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPANIA “CAS” Kërkon të punësojë Agjent/e shitjesh

Me ose pa eksperience pune. Mosha 20 – 50 vjeç.Pagese me standarte Europiane (Page baze +perqindje). Orari I telefonatave 9.00-16.00

Botuar më 16/08/2018

FONDACIONI FPNH Kërkon të punësojë Punonjese

Paga: E kenaqshme |

Vajzate moshes 19-27 vjeç, per nje Projekt Sensibilizues ne terren. Persona energjik dhe shume te komunikueshem, te gatshem per te levizur dhe jashte Tirane. Pagesa e kenaqshme dhe me siguracion. Te interesuarat te dergojne CV me foto ne: fpnh.hr@yahoo.com ose kontakton

Botuar më 10/08/2018
E kenaqshme