Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BOJAXHI MOBILERIE Mobileri me Porosi Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Ish Qyteti i Nxenesve, Tiranë

Botuar më 16/10/2019
shume e kenaqshme

PUNONJES Loca & Dinarsu Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per montimin e tendave dhe marketingun e tyre (nje person), Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 7, Kashar.

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

PUNONJESE Loca & Dinarsu Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per ne Zyre. Mosha deri 35 vjeç. Preferohet te komunikoje Anglisht. Te perdori programet baze te kompjuterit, Adresa: Autostrada Tirane Durres, km 7, Kashar.

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

PUNONJESE Peshku Vlora Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience ne markat peshku, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 15/10/2019
e kenaqshme

NDIHMES MOBILIER Mobileri Andoni Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E diskutueshme |

Me ose pa eksperiencë pune, 18 - 23 vjeç, ju ofrojmë gjithashtu mundësi për mësimin e zanatit dhe ngritjen e pergjegjësive (dhe shpërblimit), Adresa: Rr. Sabaudin Gabrani - ish S.M.T., Tiranë

Botuar më 14/10/2019
E diskutueshme

USTA Mobileri Alvi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Per Mobileri, te kete eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Misto Mame

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme dhe siguracione

SHITESE MOBILERI AJAX Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne Sallon. Orari 08.00-20.00, nje dite pune, nje dite pushim. transporti i garantuar, te inetersuarat te dergojne cv ne adresen e tone te e-mailit ose te paraqiten prane ambjenteve te mobilerise ajax ne adresen, Adresa: Autostrada Trane - Durres, km 7, Kashar, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

USTA MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te jene serioz dhe korrekt, kushte te mira pune, Adresa: Qyteti i nxenesve, perballe spitalit Amerikan 3, Tiranë

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

PUNETOR MOBILERIE Mobileri Dalini Arredo Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

MONTUES DHE ZMERILUES, Adresa: Kombinat

Botuar më 14/10/2019
e kenaqshme

RROBAQEPESE TAPICERIE Mobileri Xhimi Kërkon të punësojë

Paga: Paga jepet cdo dite 1500/dita cash ne dore |

Me eksperience pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Mosto Mame, 100m nga UKT, Tiranë

Botuar më 12/10/2019
Paga jepet cdo dite 1500/dita cash ne dore
)