Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje Marangoz per prodhimin e kuzhinave Kërkon të punësojë

Paga: Paga teper e kenaqshme |

Mund te kontaktoni ne telefonit, Adresa: Rr. Marie Kraja, Porcelan, 150m perpara rret...

Botuar më 21/06/2021
Paga teper e kenaqshme

PUNETOR Fabrika e lendes pare per mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puntor (mashkull)., mosha 20-30, Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "...

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

PUNETOR Fabrika e lendes pare per mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puntor (mashkull)., mosha 20-30, Adresa: 100 metra perpara rrethrrotullimit te "...

Botuar më 15/06/2021
e kenaqshme

PUNETOR MOBILERIE ELITE DESIGN MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune per prerje ne sharre, montim, lyerje. Te dije makinerite goniaster, freze, makinerite e drurit, etj, kushte shume te mira pune, Adresa: Ish kombinati Misto Mame, ish fabrika e letres se kartonit, perballe spitait Amerikan 3

Botuar më 23/06/2021
Ofrohet pagese e kenaqshme

MARANGOZ JUMP ARREDIME Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Kandidati duhet te kete eksperience ne prodhimin e mobiljeve dhe arredim e ambienteve te ndryshme.te njohe stile te ndryshme te mobilimit.te njohe prodhimin e dyerve te formateve dhe stileve te ndryshme.te njohe dhe te kuptoje skicat teknike.te jete serioz , dhe te kete vullnet per te mesuar me shume per detajet e mobilimit.te jete i afte te punoje ne grup.orari i punes eshte zyrtar 08:00-16:30

Botuar më 23/06/2021
Page e kenaqshme

MARANGOZ/NDIHMES MARANGOZ JUMP ARREDIME Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Te jete serioz , dhe te kete vullnet per te mesuar .te jete i afte te punoje ne grup.te kete leje drejtimi b.orari eshte zyrtar 08:00-16:30

Botuar më 23/06/2021
Page e kenaqshme

NDIHMES MOBILIER Bashari Design, kerkon te punesoje: Ndihmes/Mobilier – Marangoz

Paga: PAGA TE KONSIDERUESHME |

* ME OSE PA EKSPERIENCE PUNE, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Gjergj Legisi”, prane outlet Adidas

Botuar më 23/06/2021
PAGA TE KONSIDERUESHME

PUNONJESE PASTRIMI HOTEL NE ZONEN E HIMARES KERKON TE PUNESOJE PASTRUESE KUZHINE

Paga: PAGA 65.000 LEKE |

Ofrohet ushqim dhe fjetje, te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit, Himarë

Botuar më 23/06/2021
PAGA 65.000 LEKE

PUNONJESE Pastrim Kimik KLA-VIN Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per pastrim kimik. ., mosha mbi 35 vjeç, Adresa: Rr."Frosina Plaku: prane 21 dhjetorit, brenda Kompleksi Magnet, kullat Cassiopeja, Tiranë

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme + sigurime

MARANGOZ KERKOHET

Paga: 40.000 leke/muaj |

Te kete njohuri ne fushen e lyerjes se mobiljeve. Pune me kohe te plote, me siguracione, Adresa: Tirane-Sauk-Mobileri Arjani

Botuar më 21/06/2021
40.000 leke/muaj

PUNETOR NDERRMARJE PER PUNIM DRURI, MDF Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen pagesa te larta |

Per makineri gdhenie druri. Te kete njohuri mbi Autocad, Adresa: Adresa: Rr. “Jordan Misja”, ish UMB

Botuar më 21/06/2021
Ofrohen pagesa te larta

BOJAXHI MOBILERIE Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience. Duhet te kete aftesi shtese ne prodhimin e mobiljeve., kushte te mira pune. per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit, Adresa: Rruga ura, Tirane.

Botuar më 21/06/2021
e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve, kerkon te punesoje Marangoz per prodhimin e kuzhinave Kërkon të punësojë

Paga: Paga teper e kenaqshme |

Mund te kontaktoni ne telefonit, Adresa: Rr. Marie Kraja, Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan, Porcelan, Tirane

Botuar më 21/06/2021
Paga teper e kenaqshme
)