Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET KITARE ELEKTRIKE MIKIRIXH, E RE E PAPERDORUR,

Me amplifiktor dhe te gjitha pjeset dhe aksesoret perkates.

Botuar më 18/03/2019
450,00 euro

SHITET BILARDO SNOOKER

Anglez me permasa 3x1.5m, kasa prej druri lisi, cope e re origjinale qe i nderrohet per here te pare, nderrim i mundshem me makine, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/03/2019
1.800,00 euro

OKAZION!! SHITEN 5 BILARDO CANSUL BY GARLANDO, ITALIANE, TE KOMPLETUARA ME TE GJITHA AKSESORET DHE PAISJET PERKATESE,

2 kondicioner qendror marka Fujitsu 45 btu dhe 60 btu. Ne gjendje shume te mire pune., Çmimi i kondicionereve per secilin eshte

Botuar më 17/03/2019
1.500,00 eurocmimi/cope

FJALORE TE NDRYSHEM NE GJUHEN ANGLEZE TE OXFORD-IT

Shes 7 Fjalore te Ndryshem ne Gjuhen Angleze, botime te Oxford-it. Te gjitha bashke 1,000 Leke., Tirane, gjendja: e re

Botuar më 16/03/2019
1.000 leke