Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BILARDO

2 muaj e perdorur, e kompletuar paisjet dhe aksesoret perkates

Botuar më 21/07/2018
80.000 leke

FIZARMONIKE

Parrote, tip i vjeter 60 base

Botuar më 20/07/2018
220,00 euro

BICIKLETE SPORTIVE

Me shale, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO", gjendja: shume e mire

Botuar më 19/07/2018
7.000 leke

SHITEN FUSTANE NUSERIE

Te perdorura per arsye te mbylljes se aktivitetit, Tirane

Botuar më 19/07/2018
1.500,00 euro

PIANO GAVEOA FRANCEZE.ORIGJINALE.ME SHTRAT METALIK.

Te shoqeruara me 40 libra per piano botimet e shtepise rikordi,sonatat Moxart ,Bethoven,vellimet e Bahut etj.Te sapo blera jashte vendit.Librat 400 Euro diskutueshem dhe piano.

Botuar më 17/07/2018
1.500,00 euro

SHITET BILARDO SNOOKER

Permasa 1.5x3m, kasa dru lisi, cope e re origjinale qe nderrohet per here te pare, Elbasan, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
2.000,00 euro

BIÇIKLETE E KUQE

PER FEMRA, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO", gjendja: shume e mire

Botuar më 14/07/2018
18.000 leke

SHITET MOTORR SKAFI

EVINRUDE, 250 kuaj fuqi, me dy pistonam me motorrino dhe litar, i paperdorur, e mbaj rezerv, shitet per efekt mosperdorimi me garanci, timon dore i montuar, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/07/2018
500,00 euro