Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GENESIS CDA 20 GT, 28 L

Shitet biciklete Genesis CDA 20 GT, 28L e perdorur, Rruga Haki Stermilli, Kombinat, gjendja: e mire

Botuar më 30/05/2023
599,00 euro

BICIKLETA ELEKTRIKE

SHITEN BICIKLETA ELEKTRIKE TE REJA OKAZION, Tirane, gjendja: e re

Botuar më 30/05/2023
22.000 leke

DECATHLON 24

Shes bicikleten per femije Decathlon me disqe 24" ne gjendje te mire teknike., Rruga Islam Alla, Tirane

Botuar më 29/05/2023
7.000 leke

MONOPATINE NINEBOT G30

Shitet monopatine Ninebot G30. Scooteri eshte ne gjendje shume te mire dhe te mirembajtur,me frena dhe me ndalues shpejtesie. Shitet per arsye mosperdorimi, Blv. Migjeni, Yzberisht

Botuar më 22/05/2023
43.000 leke

STEVENS PRESTIGE CYCLOCROSS VITI 2019

- Masa 54-M- Weight 9.6 kg-Frame Aluminium SL 7005 TB-Front fork STEVENS S-Lite Aluminium-Brakes Shimano 105-Crankset Shim, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/05/2023
600,00 euro

SHITET BICIKLETE BMX

Shitet bicikletr BMX per arsye mosperdorimi. Bicikleta esht ngjyre portokalli,ka frena sportive,goma offroad. Pak e perdorur ne gjendje te mire., Tirane, gjendja: e mire

Botuar më 01/05/2023
60.000 leke

SHITET BICIKLETE

26, FEMRASH, Eshte blere 160 Euro, 2 jave e perdorur, shitet per arsye emigrimi, gjendja: e re

Botuar më 27/04/2023
12.000 leke
)