Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN KANGJELLA

gjendja: E mire | Tiranë | 200 Leke

Shiten kangjella rreth15-17 metra, Tirane linze

Botuar më 02/12/2022
200 leke/cope

SHKALLE METALIKE HEKUR

gjendja: E re |

Shiten shkalle metalike me hekur dopio T 140mm (Si ne foto) pas ndryshimit te proj. Jane te montuara pjeserisht dhe jo te vendosura ne pune, ne nje ndertese ne TR. Wh. 0682152434, Tirane

Botuar më 30/11/2022
)