Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITEN PAISJE PARUKERIE

500 Euro

Shiten 2 poltrone, 1 pasqyre dhe 1 lavastovilje

Botuar më 10/07/2023
500,00 euro

FRIGORIFER MINIBAR

gjendja: E re | 25.000 Leke

Frigorifer i vogël, i pa perdorur, me sistem ftohje me ajer., Tiranë

Botuar më 03/06/2023
25.000 leke

STABILIZATOR 120 KVA OKAZION

2.500 Euro

Shitet Stabilizator 120 kva 3-fazor shum i fuqishemi blere ne itali me vler 5500€ . Shitet per arsye mbyllje biznesi

Botuar më 25/05/2023
2.500,00 euro

MAKINE QEPESE E VOGEL PFAFF ( VARIMATIC 6091 )

gjendja: E re | Tiranë | 18.000 Leke

Makine qepese e vogel, lehtesishte e levizshme. Made in Germany, e pa perdorur, Tirane. Per me shume info kontaktoni ne nr e tel

Botuar më 03/05/2023
18.000 leke
)