Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KEND KOLLTUKESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 40.000 Leke

Material cope ngjyre e bardhe dhe portokalli, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/03/2019
40.000 leke

DOLLAP ME 2 KANATA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 11.000 Leke

Material mdf me lyerje,, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/03/2019
11.000 leke

KREVAT PORTATIV DISNEY

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 3.000 Leke

Per femije, mund edhe te paloset, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 18/03/2019
3.000 leke

KARROCE 3 FUNKSIONE FOPPAPPEDRETI

gjendja: E re | Durrës | 200 Euro

E pa perdorur shume cilsore 3 funksione te domozdoshme per te shtrenjtin tone., Durres

Botuar më 18/03/2019
200,00 euro

KARROCE FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Me 2 kosha, krevat me gjithe dyshek, govate me kambalec, cante bebesh, tavoline ushqimi. Pak te perdorura

Botuar më 16/03/2019
25.000 leke

SHITEN 2 DIVANE HAPEN, BEHEN KREVAT DOPJO

Tiranë | 10.000 Leke

Me damask, ngjyre bizele me bezh

Botuar më 16/03/2019
10.000 leke