Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISJE PER FAST FOOD PICERI

Gjendja: shume e mire, furre pice 1 kateshe per 6 pica 80.000leke i diskutueshem, furre 2 kateshe per piceri 50.000leke, soliatrice me krahe 50.000leke, tostier, 21 Dhjetori

Botuar më 15/06/2018
20.000 leke

SHITEN PAISJE PER PRODHIM BRUMI

Per berjen e peteve, furre inoksi, brumatrice, sfoliat, peshore, ngjitese, frigorifer, lavaman inoksi, banko pune, makineri per tharje petesh, Shkolla Tirana Jone, Rruga 5 Maj

Botuar më 15/06/2018
8.500,00 euro

SHITET BIZNESI SHERBIME RIMBUSHJE ELEKTRONIKE TELEFONI CELULARE

Prej 8 vitesh ne treg xhiro e kenaqshme liste klientesh aktualisht ne gjendje pune. Te interesuarit te jene persona te fushes dhe serioz, Rr. Petro Nini Luarasi 100m mbi shkollen e Baletit, godina Dermolife

Botuar më 14/06/2018
1.000.000 leke

DURRES, SHITEN PAJISJE PARUKERIE

Gjendja: shume e mire, Per arsye mosperdorimi shiten 1 lavatest, 2 poltrone, pasqqyre e madhe bashke me banakun, raft per mbajtje dhe ekspozim produktesh, karrel etj, vetem pak muaj te perdorur.

Botuar më 14/06/2018

SHITEN

Gjendja: shume e mire, 4 komplete tavolina (4 tavolina dhe 16 karrige) 20.000 leke dhe Ekspres kafeje 2 grupe monofaze 30.000 leke

Botuar më 14/06/2018
20.000 leke

2 LINJA PRODHIMI

Gjendja: shume e mire, per prodhimin e kartopecetes dhe tjetra te letres higjenike, monofaze, modifikohet dhe per rule tavoline, ose kembehet me paketuese, Kruje

Botuar më 14/06/2018
17.000,00 euro

SHITET MAKINE QEPSE

2 gjilperesh, Brother Dt2, B962, origjinale

Botuar më 14/06/2018
600,00 euro

SHITET OSE JEPET ME QERA BIZNESI FAST FOOD BRACAJ

Biznes I ngritur prej tre vjetesh., Astiri, mbrapa Alfa Bank

Botuar më 14/06/2018

SHITET FRIGORIFE BANAK NGRIRES INOXI I RI ARDHUR NGA GJERMANI 2X60 LARTESI 85CM

1900euro. 8 tavolina rrethore mermeri me kembe gize me forma, te reja, te pershtatshme per lokal, secila

Botuar më 14/06/2018
120,00 euro