Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET BIZNESI I NJE KLINIKE DENTARE, ME PAISJE BASHKEKOHORE NE NJE POZICON SHUM TE MIRE, ME PAMJE NGA LANA.

Klienti qe do blej do kete nje lehtesim shum te madh ne marrjen me qera sepse ne na intereson jetegjatesia e qeramarrjes sesa perfitimi i momentit. Shitet 20.000 € dhe qeraja do, diskotohet, ambjenti eshte 65m² dhe ka vend per 2 poltrone ose shitet komplet. Adresa: Prane Shkolles Ismail Qemali, tek Mulliri vjeter (ATSH-ja, pallati ri, kati 2-te)

Botuar më 09/11/2018
160.000,00 euro

SHITET BIZNES I NGRITUR SALLON BUKURIE DHE FUSTANE NUSERIE

Te gjitha pajisjet jane te reja, pajisje per manikyr, pedikyr, depilim, parukeri, fustanet e nuserise, ambjent relaksues, hapesire 70m². Klientele e ngritur dhe e rregullt, Rr. Myslym Shyri, mbrapa Big Market, ngjitur me Hotel Golden City. Me fustanet e Nuserise cmimi eshte 19000euro i diskutueshem dhe pa fustanet e Nuserise

Botuar më 09/11/2018
11.000,00 euro

LAVATEST

Gjendja: shume e mire, GOLD/ZEZE/BARDHE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 09/11/2018
16.900 leke

SHITEN PAISJE PARUKERIE,

NE GENDJE TE MIRE PUNE. KONTKTONI NE VIBER.004746532154

Botuar më 09/11/2018

SHITET BIZNESI FURRE BUKE- PASTICERI

Shitet biznesi Furre buke pasticeri. me klientele te rregullt dhe xhiro shume te kenaqeshme ditore, Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit me Vasil Shanto

Botuar më 09/11/2018
22.000,00 euro

KOMPRESOR

Shume i fuqishem dhe ekonomik. Me fuqi motorrike 15 kw dhe me kapacitet ajri 1000 litra, Tirane

Botuar më 09/11/2018
1.350,00 euro

SHITET BIZNES BAR KAFE RESTORANT

Me klientele te ngritur. Ambjent me sip 150m² + ambjent te jashtem. Xhiro Ditore teper e kenaqshme, Tek Gjimnazit Ismail Qemali, Rr. Johan Von Han

Botuar më 09/11/2018

SHITET FURRE BUKE

Me klientele te rregullt, xhiro e kenaqshme, shitet per arsye emigrimi, Brenda unazes prane zones se Vasil Shantos

Botuar më 09/11/2018
1 leke

SHITET FURRE BUKE

Model Vigler, Gjermane, me 4 kate, me 12 tilara

Botuar më 08/11/2018
4.000,00 euro

MULLI BLUARJE ME GUR,

3 fazor, per bluarje misri dhe gruri. Prodhon miell buke dhe per blektori. Ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 08/11/2018
1.000,00 euro