Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PAJISET E NJE MARKETI

Ne gjendje frigorifer freskues, banak, kolone pasticerie, rafte prerse sallami, peshore etj, Rr. Petro Nini Luarasi siper shkolles se baletit

Botuar më 13/08/2018
1.000.000 leke

SHITET BIZNES BAR-KAFE LODRA PER FEMIJE

Aktualisht ne gjendje pune, xhiro shume e kenaqshme, klientele e rregullt, ambjent familjar, kontrate qeraje edhe per 3 vite e gjysem, Rr. Ali Kelmendi, 50m mbi Veneto bank, Kombinat

Botuar më 13/08/2018
22.000,00 euro

SHITEN PAISJET E NJE REPARTI MOBILERIE PER ARSYE MBYLLJE AKTIVITETI

Sharre disk"Minimax", me karel 2.5 m prodhim viti 2006 me aspirator, trapan bango 3 fazor, kompresor, si dhe te gjitha veglat e dores dhe materialet

Botuar më 13/08/2018
550.000 leke

SHITET POLTRON BERBERI

Gjendja: e mire, Shitet poltron (karrike) berberi ne gjendje te mire pune, Tirane

Botuar më 13/08/2018
50.000 leke

SHITET AKTIVITETI BAR KAFE

Siperfaqe te shfrytezueshm jashte, me dokumenta te rregullta, aktualisht ne gjendje pune, Rr. Artan Lenja, ish fusha e aviacionit

Botuar më 13/08/2018
6.000,00 euro

SHITET BIZNES PARUKERIE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR,

Totalisht i kompletuar., Rr. "Muhamet Deliu", prane supermarket Hippo

Botuar më 13/08/2018
1.500,00 euro

SHITET LINJA E PRODHIMIT

Gjendja: shume e mire, te pllakave dekorative qeramike dhe porcelani. Dixhitale e vitit 2013. Stampim 34 m² ne ore. Furra e pjekjes me rula 17 m e gjate. Garanci. Montim, KORCE

Botuar më 13/08/2018
250.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST-FOOD

Gjendja: e mire, byrektore, me xhiro te kenaqshme, Rr. Vasil Shanto

Botuar më 13/08/2018
12.000,00 euro

SHITEN PAISJET

E nje palestre. Ne gjendje te mire, Rr.”Ura” perballe Komisariatit nr 4

Botuar më 13/08/2018
16.000,00 euro

SHITET BIZNESI FAST FOOD

Klientele e rregullt, biznes I punuar prej vitesh, ideal per sherbim taksi.Telefonatat pas ores 18.00, Prane Qendres, Rr. “Dibres”

Botuar më 13/08/2018