Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET MAKINE QEPESE PROFESIONALE

Me 2 tegela Zbukurues, ne gjendje shume te mire

Botuar më 19/05/2018
60.000 leke

OKAZION SHITEN FRIGORIFER ME TRE PORTA, FETATRICE PER PRERJE PROSHUTE, SALLAMI, KASTRAVECI, MISHI, PJEKESE PATATESH ME DY GROPA

Sobe me dy vatra zjarri me gaz.Lavastovilje profesionale. Furre per tave profesionale. Dollap inoksi me tre porta, te blera para 1 viti e gjysem, me cilesi te shkelqyer., Tirane

Botuar më 18/05/2018

SHITET 6 KOMPLETE

Tavolina me karrige, 8000 leke/kompleti, TV 55 polsh LG, 53000 leke, Tende me krahe 6.3m*3.5m, Tirane

Botuar më 18/05/2018
55.000 leke

SHITEN RAFTE METALIKE

8 cope, 1300 Leke/cope. Peshore Elektronike

Botuar më 18/05/2018
2.000 leke

JEPET ME QERA DHOME FRIGORIFERIKE

Tiranë | 25.000 Leke

Eshte 90 m kub freskues dhe ngrires, perballe fabrikes se birres ne fund te tregut ushqimor

Botuar më 18/05/2018
20.000 leke

SHITEN PER MBYLLJE AKTIVITETI PAISJE PER PRODHIM DYER, DRITARE ALUMIN PVC: SHARRE PROFESIONALE ME 1 KOKE + TRANSPORTIER, E PERDORUR, 690 EURO.

Dritare dhe dyer plastike dopio xham te reja me permasa te ndryshme. Shiten me 50% skonto. Makineri per prerjen e aksesoreve dhe dritareve plastike, marke Gjermane

Botuar më 18/05/2018
290,00 euro

SHITEN 12 KARRIGE DHE 3 TAVOLINA PER AMBIENT TE JASHTEM, TE PERDORUR.

500 leke/copa dhe 3 tavolina 1.000 leke/copa, 10 cadra 3x3, 2 vjet te perdorur. Çmimi per secilen

Botuar më 18/05/2018
3.000 leke

FRIGORIFER AKULLORE CARDEDOR, ME7 VASKETA, NE GJENDJE TE MIRE PUNE,

30.000 leke diskutueshem. 5 Komplete tavolina dhe karrige per Bar Kafe, per ambient te brendshem. 60.000 leke. Reklame 2m me neon.

Botuar më 17/05/2018
10.000 leke

SHITEN PAISJE PER QENDER ESTETIKE

2 krevat masazhi dhe rafte farmacie dhe banak

Botuar më 17/05/2018
2.000,00 euro