Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET VINC

Monofaze, 500kg, ne gjendje shume te mire pune

Botuar më 20/08/2018
70.000 leke

SONDE PORTATIVE,

Per gurore, deri ne thellesi 20m

Botuar më 20/08/2018
4.500,00 euro

SHITET, TRAPANO

I paperdorur, ne kuti, matrapik Aeg, 800w

Botuar më 17/08/2018
30.000 leke

FURRE BUKE

Me korente me 3 kate. Me fermetim, me karroca, 1 vit e perdorur 5.00.000leke dhe nje brumatrice, Rr."Ali Demi"

Botuar më 17/08/2018
50.000 leke

RAPORTOR DIXHITAL

Gjendja: shume e mire, Përcakton kënde të brendshme dhe të jashtme.Vepron në mes 0 ° dhe 180 ° Ekran i madh LCD dixhital është i qartë dhe i lehtë për tu lexuar. Pajisur me teh alumini, FIER

Botuar më 17/08/2018
100,00 euro

SHARRE HEKURI ME SHIRIT DHE UJ, PER PRERJE HEKURI,

Profesionale, marka Thomas 310 Italiane, shume pak e perdorur

Botuar më 16/08/2018
1.400,00 euro

KOMPRESOR AQUILA

Gjendja: shume e mire, italian, 1000 litra, me 2 motorra nga 7.5 kw secili, Tirane

Botuar më 14/08/2018
220.000 leke