Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

BANAK

Gjendja: shume e mire, Per sallone bukurie, ngjyre portokalli me 2 vende pune, E gjen...

Botuar më 18/01/2019
16.000 leke

SHITEN PAJISJET E NJE FURRE BUKE

Furre buke, brumatrice, etj, Rr. Ali Demi, ngjitur me shkollen Kushtrimi i lirise

Botuar më 23/01/2019
2.000.000 leke

SHITEN PAISJET: GJENERATOR, MONO DHE TREFAZOR, ME MOTOR MAGIRUS, FTOHJE ME AJER DHE I LEVIZSHEM ME RROTA. 420.000 LEKE

Transformator per gabine elektrike 50’10. 150.000 leke. Paisje per bordim (vendosje teniesh per mobileri) ngjit pvc edhe 1mm. 160.000 leke. Paisjet jane ne gjendje shume te mire

Botuar më 23/01/2019

KARRIGE ZYRE

Gjendja: shume e mire, RROTULLUESE LEKURE, E GJENI TEK SHTEPIA OFERTAVE 1, RR. SAMI FRASHERI, 50M MBI SHKOLLEN ”P.NINI.LUARASI”

Botuar më 23/01/2019
9.000 leke

SHITET LINJE PRODHIMI

Per dopio xhami. Tavoline xhami me ajer, 3200*2200 cm, lavatrice, tavoline per ngritje-ulje per montimin e xhamave, kacorre per vendosjen e xhamave

Botuar më 22/01/2019
7.000,00 euro

SHITET BANAK REKLAMUES

Gjendja: shume e mire, per dyqan, Rr. Ali Demi

Botuar më 22/01/2019
25.000 leke

SHITET MAKINE QEPESE

Gjendja: shume e mire, Industriale, e perdorur, firma Neki, Tirane

Botuar më 22/01/2019
35.000 leke

MAKINE GRIRESE PROFESIONALE

Kase dhe kompjuter me progam

Botuar më 22/01/2019
20.000 leke

RAFT EKSPOZITOR

Gjendja: shume e mire, Ngjyre bardhe e zi, e pershtatshme per dyqan bizhuterish, orash etj., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
25.000 leke

MANIKIN

Gjendja: e mire, Ngjyra e bardhe, femer trup i plote., E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
7.000 leke/muaj

TAVOLINE + 4 KARRIGE LOKALI

Gjendja: shume e mire, MATERIAL DRURI MASIV. TE PERSHTASHME PER PUB, BARE ETJ. KEMI EDHE SASI, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
12.000 leke