Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 25/05/2023
1.100,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QIRA TE MYSLYM SHYRI! BILLION2653

Gjendja: shume e mire, Organizimi i ambientit eshte: nje ambient me hapesire te konsiderueshme open space; dy ambiente te tjera pune; dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket., Myslym Shyri

Botuar më 25/05/2023
850,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 25/05/2023
1.100,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 25/05/2023
1.100,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QIRA TE MYSLYM SHYRI! BILLION2653

Gjendja: shume e mire, Organizimi i ambientit eshte: nje ambient me hapesire te konsiderueshme open space; dy ambiente te tjera pune; dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket., Myslym Shyri

Botuar më 25/05/2023
850,00 euro/muaj

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, TEK SHESHI SKENDERBEJ! BILLION2637

Gjendja: e re, Tek restorant Piazza, jepet super ambient biznesi me qira, i ndare ne duplex, me sipërfaqe totale 122m2. Kati i pare ka nje sip 35 m2, ndersa kati i dyte ka nje siperfaqe 87m2., Tek restorant Piazza

Botuar më 25/05/2023
1.100,00 euro/muaj

JEPET ZYRE ME QIRA TE MYSLYM SHYRI! BILLION2653

Gjendja: shume e mire, Organizimi i ambientit eshte: nje ambient me hapesire te konsiderueshme open space; dy ambiente te tjera pune; dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i investuar me parket., Myslym Shyri

Botuar më 25/05/2023
850,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT BIZNESI TEK KIKA 2, 500 EURO

Gjendja: shume e mire, Jepet ambjent biznesi me qera(zyre) me sip.48m2 ne katin e trete, ambjenti jepet i mobiluar plotesisht dhe ideale per aktivitete te ndryshme biznesi ose sherbime ne zyre, Komuna Parisit, tek Kompleksi Kika 2

Botuar më 25/05/2023
500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA ZYRE NE VASIL SHANTO!

Gjendja: shume e mire, Ambienti eshte i rikonstruktuar , me parket dhe kondicioner.Ndodhet ne pallat buze rruges kryesore.Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati pa ashensor, te mirembajtur., VASIL SHANTO

Botuar më 25/05/2023
290,00 euro/muaj

AMBJET BIZNESI ME QERA

Gjendja: shume e mire, Ambjent biznesi me qera, Rruga Him Kolli, Myslym Shyri

Botuar më 24/05/2023
35.000 leke/muaj
)