Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPET SUPER AMBIENT BIZNESI ME QIRA NE YZBERISHT!

Gjendja: e re, Ambienti ndodhet ne katin 2 me hyrje jasht pallatit.Mundesi per aktivitete te ndryshme si call center, after school, zyra, klinika, estetike etj.Ambienti eshte me fasade xhami., YZBERISHT

Botuar më 02/06/2023
1.000,00 euro/muaj

SHITET BAR-RESTORANT ---NE LINZE

Shitet Bar-Restorant ne Linze, Zona/Rruga : LinzeShitet Bar-Restorant ne Linze,i investuar deri ne detaje ne menyre bashkekohore.-Siperfaqe totale 13420m2 nga te cilat 1000m2 eshte siperfaqe trualli.-980m2

Botuar më 02/06/2023
2.500.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI,RRUGA E ELBASANIT

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent biznesi ,i investuar deri ne detaje ,me nje siperfaqe totale 175 m2 .Kati i pare teknikI pershtatshem per cdo tipologji biznesi ..., Rruga e Elbasanit

Botuar më 02/06/2023
2.500,00 euro/muaj

BIZNES DYQAN PESHKU DHE RESTORANT PER SHITJE NE RRUGEN E BARRIKADAVE NE TIRANE (ID 4171418)

Gjendja: shume e mire, Ne Rrugen e Barrikadave, shitet Biznesi Dyqan Peshku dhe Restorant,me siperfaqe 62 m², i restauruar totalisht ne menyre cilesore,tualet.Cmimi 65000 Euro, Rruga e Barrikadave

Botuar më 02/06/2023
65.000,00 euro

JEPET LOKAL ME QERA NE ZONEN E ASTIRIT

Gjendja: shume e mire, Jepet me qera lokal ne zonen e Astirit,ne gjendje pune.-Siperfaqe neto e brendshme 70 m2.-Veranda ka siperfaqe 50 m2.-Qera 550 euro/muaj., Astir

Botuar më 02/06/2023
550,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI BAR RESTORANT PER ARSYE EMIGRIMI

I mobiluar me kushte bashkohore te kohes, biznes i ngitur prej vitesh me klientele te rregullt dhe xhiro e kenaqshme. Siperfaqa 97m², Ne qender te Tiranes, mbrapa Postes Qendrore. Qeraja 60.000 leke dhe shitja e biznesit

Botuar më 01/06/2023
6.000,00 euro

JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK SQUARE 21!

Gjendja: e mire, Ambienti ndodhet ne katin 0 te kompleksit me te ri ne zone qe perfundon se fundmi.Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e kerkuar dhe nder zonat me elitare te Tiranes., RRUGA E KAVAJES

Botuar më 01/06/2023
3.000,00 euro/muaj

SHITET AMBIENT BIZNESI, BUZE RRUGES KRYESORE TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT!

Gjendja: e re, Dyqani ndodhet ne kat 0, te nje zone me levizsshmeri te larte.Mundesi shume e mire investimi, pasi eshte i lene me qira 2100 euro neto, me kontrate afatgjate., BUZE RRUGES KRYESORE TEK INXHINIERIA E NDERTIMIT

Botuar më 01/06/2023
650.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBIENTI OSE SHITET BIZNESI, MYSLYM SHYRI !

Gjendja: shume e mire, Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami.Me siperfaqe 80 m2 , organizohet ne nje ambient open space, 2 dhoma zhvjeshje dhe 1 tualet.Cmimi: 15 Euro/M2, MYSLYM SHYRI

Botuar më 01/06/2023
1.200,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Gjendja: shume e mire, SHITET BIZNESI LAVANDERI TAPETESH.E KOMPLETUAR ME PAIJSE,NR TE TEL DHE CEL DHE MAKINE, TIRANE

Botuar më 01/06/2023
15.000,00 euro
)