Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Top

JEPET ME QERA BAR-PICERI, TOTALISHT E KOMPLETUAR, SIP.

80m² + verande te shfrytezueshme 80m². Me pune dhe klientele te ngritur. Arredim ba...

Botuar më 07/12/2018
80.000 leke

OKAZION! SHITET BIZNES FURRE BUKE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR PREJ SHUME VITESH.

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet perkatese., Adresa: Rr. “Ali Visha”, ...

Botuar më 06/12/2018

SHITET BIZNESI FASHION ATELIER TE KOMUNA E PARISIT

Gjendja: shume e mire, Shitet super biznes ATELIER per funksion te mirfillte prodhimi...

Botuar më 04/12/2018
23.000,00 euro

SHITET BIZNESI QENDER ESTETIKE

Biznes i ngritur prej 5 vitesh, me sip. Ambjenti 50m². E kompletuar totalisht me kus...

Botuar më 04/12/2018
5.000,00 euro

JEPET ME QIRA AMBJENTI PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent komercial te Kompleksi Magnet.Ky ambjent mund te shfrytezohet si zyre noteriale,klinike dentare,qender estetike,call center, Rruga Frosina Plaku

Botuar më 12/12/2018
400,00 euro/muaj

AMBJENT I PERSHTATSHEM PER BIZNES

Gjendja: shume e mire, Ambjenti eshte i ndare ne dy dhoma,nje tualet dhe ka nje kuzhine funksionale.Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne ane te rruges kryesore., Rruga Muhamet Gjollesha

Botuar më 12/12/2018
330,00 euro/muaj

AMBJENT PER ZYRA

Gjendja: shume e mire, Jepet me qira ambjent per zyra.Ambienti eshte i organizuar nga 4 dhoma te medha,nje tualet dhe recepsioni.104m2, Bulevardi Bajram Curri,prane Ministrise se Jashtme

Botuar më 12/12/2018
500,00 euro/muaj

SHITET BIZNESI

Agjensi Imobiliare, biznes i konsoliduar, eksperience 10 vjecare

Botuar më 12/12/2018

JEPET ME QERA AMBJENT

, ambjenti esht 55 m2, Rruga : Tish Dahia . Komuna e Parisit pa vajtur tek Kristal Center

Botuar më 12/12/2018
30.000 leke

JEPET ME QERA USHQIMORE/SHUMICE

Gjendja: shume e mire, sip 40m². Me hapesire perpara qe mund te shfrytezohet per reklamimin e produkteve fruta perimeve. I pajisur me kondicioner dhe ndricim, Lagjja Ali Visha, prane komplesit Grand afer qytet Studentit

Botuar më 11/12/2018
38.000 leke/muaj

SHITET AKTIVITET BAR KAFE ME NJE SIP TE BRENDESHME 260M2 DHE VERANDE ME SIP 100M2

Shitet Aktiviteti Bar Kafe Piceri , ne rrugen Rr.Muhamet Gjollesha. Biznesi ka nje arredim shume te bukur dhe klientele te ngritur .Qeraja e ketij biznesi eshte 950 Euro., Rr .Muhamet Gjollesha

Botuar më 11/12/2018
75.000,00 euro

KERKOJME TE SHESIM PARUKERI ME KUSHTET ME BASHKEKOHORE PER PRONARIN E RI

Parukeria eshte ne pronesi te nje parukiere koreane me experience ne Amerike. Parukeria ndodhet ne nje zone shume te mire banimi me shume kalimtare, Kerkojme qe te shitet sa me shpejt me te gjitha lehtesite. Parukeria eshte marre me qera

Botuar më 11/12/2018

JEPET ME QERA BIZNESI

Gjendja: e re, Fast Food-Zgare-Restaurant, i kompletuar, 21 dhjetori

Botuar më 10/12/2018
600,00 euro/muaj

SHITET BIZNES I BAR KAFE, ME PUNE DHE KLIENTELE TE NGRITUR MBI 5 VITE, SIP. 120M² + VERANDE RRETH 50M²,

I kompletuar, arredim bashkohor. Akualisht ne pune. (Ambienti esht me qera me kontrate 10 vjeçare). I pershtatshem per bar kafe, furre buke/pasticeri, ose biznese te tjera private., Midis kopeshiti zoologjik dhe liqenit te thate, buze rruge

Botuar më 10/12/2018