Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Seat Seat Alhambra,

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

252.300 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 6+1 vende, me liber sherbimi. I ardhur nga Zvicra ne korrik te 2022., me targa dhe taksa te bera Korrik 2023 kolaudim korrik 2024. Sherbimet i jane ber te gjitha, 4 goma te.reja ne makine + 4 goma michelin dimerore 70%, Sensore parkimi. Rezistence xhami Para dhe Mbrapa. Te gjitha xhamat elektrik.

Botuar më 16/03/2023
4.500,00 euro

Alfa romeo Alfa Romeo 166

viti i prodhimit 2005 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 2.4 cc, nafte, me 6 marshe, shum e paster jasht dhe brenda, navigator, sendilje me levizje, cdo opsion funksional, xhama te zinj me leje, 4 goma te reja, letra te paguara deri ne dhjetor

Botuar më 16/03/2023
200,00 euro

Alfa romeo Alfa Romeo Mito

viti i prodhimit 2010 | 3.700 Euro

1.4 cc, gaz + benzine, gazi dhe benzina ne leje qarkullimi. Shume e paster brenda dhe jashteSuper ekonomikeGjitha sherbimet e bera ne koheMakina nuk ka nevoje per sherbimeCmimi pak i diskutushem Cel: 0682779770

Botuar më 16/03/2023
3.700,00 euro

Alfa romeo Alfa romeo 147,

viti i prodhimit 2007 | 2.200 Euro

1.6 cc, gaz + benzine, me dokumenta por pa impiant gazi. Sapo ardhur, sapo paguar taksat deri në janar 2024

Botuar më 16/03/2023
2.200,00 euro

Volkswagen Tiguani 4x4,

viti i prodhimit 2009 | 9.500 Euro

2.0 cc, nafte, Kambio 4motion, ardhur nga zvicra, me 1 pronar ne zvicer dhe vetem nga une e perdorur ne shqiperi. Me liber sherbimi. Kilometra 242000 origjinale ja u verifikoj me librin e sherbimit. Kamer parkimi, sensor para mbrapa, sistem Vetparkimi. Sedilje lekure me ngrohje dhe elektrike. Klima 2 zona. Navi te madh.

Botuar më 16/03/2023
9.500,00 euro

Alfa romeo model 147,

viti i prodhimit 2006 | 2.999 Euro

150.000 km, ngjyra: kuqe, pilot automatik, Komand ne timon, Sendile me ngrohje, Muziken bosse. km me te drejt kontrolli nga ana juaj. Te gjitha letrat e prera deri me gusht 2023. Kualidimin e ka deri me gusht 2024. Impjantin ka 1 muaj si esht vendosur 450€. Cmimi diskutohet pasi te shijet makina

Botuar më 16/03/2023
2.999,00 euro

Honda Honda Shadow,

viti i prodhimit 98 |

32.000 km, 600 cc, I doganuar, Sapo ardhur nga Zvicra ????????

Botuar më 16/03/2023

Mercedez benz E250

viti i prodhimit 2014 | 15.000 Euro

Kambio: automatike, Sendilje Me Ngrohje, Led Ambjenti, Timon Me 3 Hapje, Fenera Me Kristale Me Shirita Led, Xhamat E Pasem Te Zinj, Doble Clock, Sendilje Gjysem Cope Gjysem Lekure Me Perthyerje. Klima Dixhitale Tronike. Sistem Audio I Amplifikuar. Disqe Origjinale. Goma Te Reja. Limitator Shpejtesie. Sensor E Kamer Parkimi. Stopa Me Pika Led

Botuar më 16/03/2023
15.000,00 euro

Volkswagen Tiguan 4 motion ardhur nga Franca,

viti i prodhimit 2008 | 9.400 Euro

Kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, Navigator. Sallon lekure. Panorama VetparkimOff road. Sensore para mbrapa. Sendilje elektrike me ngrohje dhe fryerje. Auto hold. Pasqyra me palosje dhe ngrohje. Komanda ne timon. Sensore dritash dhe shiu. Xhama te zi origjinal

Botuar më 16/03/2023
9.400,00 euro

Mercedez benz Mercedes Evo E320 Full Option, (pa taks lluksi)

viti i prodhimit 2007 |

226.000 km, SPORT PACKET, Viti 12 / 2007, Kambio automat 7G, Frenat Auto Hold. Sensor Parkimi. Sensor shiu. Baxha xhami. Serdilje me memorje. Serdilje ngrohje - Ftohje. Serdilje me fryrje +/-. Serdilje me masazh / Dynamic qe fryhen sipas ktheses. Seridlje me ngrohje mbas. Klimen dixhitale me 4 zona para dhe mbas.

Botuar më 16/03/2023
)