Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 6.200 Euro

Disqe origjinale çerkin lega 15”, dy pulte, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur, viti 2010 (prerje 2011), kambio manuale, 1.6 tdci (naftë), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, kasetofon me ekran + komanda në timon, sensorë parkimi prapa, xhama-pasqyra elektrike, 112.000 km origjinale me libër servisi, ndezje/fikje me buton “Start/Stop”

Botuar më 21/05/2018
6.200,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2006 | 3.400 Euro

141.000 km, goma 80%, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, me doganë, e sapoardhur., naftë 1.4 TDI, kambio manuale, ngjyrë e zezë, 5 porta, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon Mp3, 6 airbag, dy çelësa me pult, disqe cerkin lega origjinale 15”

Botuar më 21/05/2018
3.400,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2006 | 3.800 Euro

Goma kormoran 80%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, dy çelësa me pult, me doganë, e sapoardhur., kambio manuale, 1.0 benzinë, 5 porta, ngjyrë e kuqe-shumë e bukur, klima, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 162.000 km origjinale

Botuar më 21/05/2018
3.800,00 euro

Seat Altea

viti i prodhimit 2004 | 4.000 Euro

153.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, dy celësa me pult, doganë, e sapoardhur., 5 porta, ngjyrë gri e errët, kambio manuale, klima dixhitale, kasetofon origjinal me komanda në timon, 8 airbag, 4 xhama elektrikë, pasqyra elektrike me palosje, 152.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, xhama të errët origjinalë, disqe çerkin lega 16”, goma 80%

Botuar më 21/05/2018
4.000,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2008 | 5.300 Euro

159.000 km, origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa me pult, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, me doganë, e sapoardhur, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi BRC), ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal Golfi VI me ekran të vogël, 10 airbag

Botuar më 21/05/2018
5.300,00 euro

Smart forfour

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

Goma 80%, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 1.5 naftë, 5 porta, ngjyrë gri, klima, kasetofon mp3, xhama elektrike, 6 airbag, 92.000 km origjinale, baxha xhami, sensorë parkimi prapa, disqe origjinale çerkin lega 14",

Botuar më 21/05/2018
3.700,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2008 | 5.500 Euro

145.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me doganë, i sapoardhur. çmimi, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon Golfi 6 me ekran të vogël, 10 airbag

Botuar më 21/05/2018
5.500,00 euro

Volkswagen Golf Plus

viti i prodhimit 2005 | 5.700 Euro

142.000 km, 5 porta, klima, xhama-pasqyra elektrike, esp, kasetofon origjinal me ekran, 10 airbag, 142.000 km origjinale, dy çelësa me pult, disqe çerkin lega 16”, në gjendjeshumë të mirë., naftë 1.9 TDI, kambio automatike, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur

Botuar më 21/05/2018
5.700,00 euro

Volkswagen Golf 5

5.000 Euro

168.000 km, abs, kasetofon kenwood me ekran të madh , 10 airbag, 168.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, me dogane, viti “dhjetor 2007”, kambio manuale, 1.6 benzinë/gaz (impjant gazi Landi Renzo), gjyrë gri e errët-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike,

Botuar më 21/05/2018
5.000,00 euro

Volkswagen CADDY

viti i prodhimit 2007 | 3.800 Euro

450.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 2 vende, ngjyra: bardhe, makina ka te gjitha sherbimet periodike, taksat, siguracionin dhe kolaudimin. gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike. cmimi i diskutueshem. gati per pune !, 2007, 1.9 Nafte

Botuar më 21/05/2018
3.800,00 euro