Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi Audi Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE

viti i prodhimit 2012 |

162.000 km, kambio: automatike, 1.986 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, gps, tavan i hapur, radio me usb, SHES AUDI Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE VITI 2012 I MONTOHET IMPIANTI I GAZZIT 100% E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI

Botuar më 28/11/2021

Mitsubishi PAJERO SPORT

viti i prodhimit 2006 | 6.500 Euro

240.000 km, kambio: manuale, 2.500 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, FUORISTRAD MITSUBISHI PAJERO SPORT NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE, VITI 2006, MOTOR 2500, 240 000KM, 4 x 4, GOMAT NE GJENDJE 90% TE REJA, PASQYRA ELEKTRIKE, KONDICIONER DHE KALORIFER NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE, XHAMAT E DYRVE MBRAPA TE ZINJE TE SHENUAR NE LIBREZE, TAKSAT DHE DOKUMENTACIONI TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2022, ÇMIMI 6.500€ I DISKUTUESHEM. CEL : +355698295577

Botuar më 26/11/2021
788.877 leke

Audi Audi Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE

viti i prodhimit 2012 |

162.000 km, kambio: automatike, 1.986 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, disqe alumini, gps, tavan i hapur, radio me usb, SHES AUDI Q5 S-LINE 2.0T QUATTRO PANORAMIKE VITI 2012 I MONTOHET IMPIANTI I GAZZIT 100% E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUR NE GJENDJE PERFEKTE ME LIBER SHERBIMI

Botuar më 24/11/2021
)