Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES KERKON TE PUNESOJE: Punetor

Punetor te thjesht per pune te ndryshme ne Kantier. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 14/02/2019

KANTIER DETAR NE PORTO ROMANO, DURRES KERKON TE PUNESOJE: Punetor

Me eksperience pune ne: Prerje Metali, Saldim, Punime Hekuri, etj. Mosha deri 38 vjeç, Adresa: Durres; Porto Romano. Lutemi kontaktoni nga e Hena – Shtune, ora 09:00 – 18:00 ne:

Botuar më 14/02/2019

ARREDO FAB Kërkon të punësojë Marangoz

Specialist. Mosha deri 50 vjec. Paga e kenaqshme, transoport i siguruar nga firma, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Botuar më 13/02/2019

Kerkohet Punetor

Ose punetore per pune te ndryshme (4 punonjes), Adresa: Rr. “5 Maji”, tek tregu i Medresese, tek ish kombinati mishit

Botuar më 12/02/2019

Kerkohet Punetor

Mekanik (1 punonjes), Adresa: Rr. “5 Maji”, tek tregu i Medresese, tek ish kombinati mishit

Botuar më 12/02/2019

Kerkohet Ndihmes

Mekanik (1 punonjes), Adresa: Rr. “5 Maji”, tek tregu i Medresese, tek ish kombinati mishit

Botuar më 12/02/2019

Kerkohet Rrobaqepese

(4 punonjes), Adresa: Rr. “5 Maji”, tek tregu i Medresese, tek ish kombinati mishit

Botuar më 12/02/2019

Kerkohet Mekanik

Per makineri Industriale (1 punonjes), Adresa: Rr. “5 Maji”, tek tregu i Medresese, tek ish kombinati mishit

Botuar më 12/02/2019

ART METAL ALBANIA Kërkon të punësojë Saldator

Te jete specialist per porta, kangjella dhe shkalle. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Siri Kodra”, prane kompleksit Asllan Lala

Botuar më 10/02/2019