Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDER, RRUGA FORTUZI

prane Ministrise se Drejtesis | 112 M2 | 120.000 Euro

Shitet Ap 2+1 i Ri, sip 112 m2 me Hipoteke, kati 7, ashensor, punime extra cilesore, gips, dritare dopio xham, grrila, dy dhoma gjumi, dy ballkone, parket, sallon i madhper ndenje gatim ngrenie, dy tualete ( bje me dritare ), mobiluar totalisht shume mire. Shitet per arsye emigrimi, me mobilim i padiskutueshem ( nuk shitet me kredi ) ose bosh., 112 M2

Botuar më 07/07/2020
120.000,00 euro

QENDER

ne fillim te Rruges Dibres buze rruge | 105 M2 | 330 Euro

Jepet me Qera Zyre, me sip 105 m2, kati 3 me ashensor, ( Ap 2+1 e pershtashme dhe per banim), pjeserisht e mobiluar, buze rruge, 3 kondicioner, vetrat xhami, 2 tualete., 105 M2

Botuar më 07/07/2020
330,00 euro/muaj

MBAS INXHINIERIS TE NDERTIMIT

tek Kompleksi Magnet | 37 M2 | 200 Euro

Jepet me qera Ambient i madh "open space" me siperfaqe 37 m2, kati 2 banim me ashensor, tualet, 37 M2

Botuar më 07/07/2020
200,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI PRANE KARBURANT KASTRATIT, RRUGA HIM KOLLI

Myslym Shyri prane Karburant Kastratit, rruga Him Kolli | 25 M2 | 45.000 Euro

Shitet ambjent per zyre ne pallat te ri, siperfaqe 25 m², me hipoteke, kati 0, me parket, wc, open space, e pershtatshme per zyre kontabiliteti, zyre noterie etj. Orientim me drite lindje- jug., 25 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4161018

Botuar më 07/07/2020
45.000,00 euro

BLLOK, RRUGA ANDON ZAKO CAJUPI

Bllok, Rruga Andon Zako Cajupi | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Apartament 3+1 per Zyra, pjeserisht i mobiluar (bosh), siperfaqe 100 m², kati i 3 me ashensore, 4 ambjente, koridor, 3 kondicioner, tualet me dritare, ballkon, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme., 100 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261389

Botuar më 07/07/2020
500,00 euro

BULEVARD ZOGU I , PRANE MATERNITET TE VJETER,

Bulevard Zogu I , prane Maternitet te Vjeter, | 116 M2 | 350 Euro

Jepet Zyre me qera , siperfaqe 116 m², kati 6 , kondicionere, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, Zyra eshte e ndare ne 3 ambjente ne njeren ka dhe k\bufe, eshte e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, zyre kontabiliteti, noteri etj., 116 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261387

Botuar më 07/07/2020
350,00 euro

RRUGA E ELBASANIT, PERBALLE FAKULTETIT TE GJUHEVE TE HUAJA

Rruga e Elbasanit, perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja | 150 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent per Zyra, bosh, me kundrabufe, i ndare ne 5 ambjente, siperfaqe 150 m², kati i 2 me ashensore, koridor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme. Ne cmim perfshihet taksa 15% dhe pagesa e administrimit te pallatit., 150 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261386

Botuar më 07/07/2020
500,00 euro

KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT

prane Stadiumit Dinamo | 120 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambjenti per aktivitete te ndryshme biznesi, me nje hapsire teper te bollshme dhe te favorshme, ne nje zone te akssesueshme,, 120 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 07/07/2020
350,00 euro/muaj

ZOGU I ZI, TEK RING CENTER

Zogu i Zi, tek Ring Center | 37 M2 | 330 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, pjeserisht i mobiluar, siperfaqe 37 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e shtruar me parket dhe eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme., 37 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261385

Botuar më 07/07/2020
330,00 euro

RRUGA E KAVAJES, PRANE PROPER PIZZA

Rruga e Kavajes, prane Proper Pizza | 240 M2 | 500 Euro

Jepet me qera kati i 2 dhe i 3 ne nje vile per zyra, bosh, siperfaqe 240 m², 7 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, .Kati i dyte eshte i ndare ne 4 ambjente, ballkon, tualet, 3 kondicioner.Kati i tret eshte i ndare ne 5 ambjente, 2 ballkone, tualet, 4 kondicioner, 240 M2, www.dreamalbania.al Property ID :4261384

Botuar më 07/07/2020
500,00 euro
)