Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. SAMI FRASHERI

Tek Drejtoria e Policise Tirane | 65 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambjent per zyra, 65 M2, kati 2, e ndare ne 2 ambjente

Botuar më 27/02/2020
450,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

tek Drejt. policise Tirane | 20 M2 | 150 Euro

Jepet me qera ambjent per zyre, 20 M2, kati 2, cmimi pa taksa

Botuar më 27/02/2020
150,00 euro

BUZE RRUGES TE 'MINE PEZA'

SHITET AMBIENT PER BIZNES | 25 M2 | 110.000 Euro

Ambjenti eshte i restauruar i pajisur me fasade xhami, ne gjendje teper te mire. Ambjenti ka nje siperfaqe, 25 M2, Per me teper informacion kontakto

Botuar më 27/02/2020
110.000,00 euro

JEPET ZYRE ME CMIM OKAZION! NE BLLOK

prane Rossmann & Lala | 26 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera zyre/Ambjent sherbimesh me certifikate pronesie dhe ka 20 vite qe funksionon si zyre noterie, 26 M2, + tualet. Jepet me qera per arsye te transferimit te zyres se noterise. Jepet per afat te gjate kohor. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 26/02/2020
45.000 leke

BULEVARDI ZOGU I

mbi Intermedica | 130 M2 | 550 Euro

Jepet me qera ambient per zyre, 130 M2, kati 9, i kompletuar me paisje zyre, 2 tualete.

Botuar më 26/02/2020
550,00 euro

21 DHJETORI

Rruga Muhamet Gjollesha | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 e pershtatshme per banim ose zyre,, 60 M2, kati 1, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 25/02/2020
250,00 euro/muaj

RR."SAMI FRASHERI"

perballe Shkolles Petronini, siper dyqani Dromeo | 173.8 M2 | 1.650 Euro

Jepet me qera zyre, 173.8 M2, e pershtatshme per zyre, show Room. Cmimi me taksa te perfshira

Botuar më 25/02/2020
1.650,00 euro/muaj

MBRAPA HOTEL TIRANA (15 KATESHIT),

tek Galeria (ish Kinema 17-Nentori) | 167 M2 | 800 Euro

Jepet me qera Dublex, 167 M2, kati i II-te eshte 55m² dhe kati i III-te eshte 112m², i pandare. I perdorshem per zyra

Botuar më 25/02/2020
800,00 euro/muaj

GJYKATA E FAKTIT

gjykata e Faktit | 61 M2 | 101.000 Euro

Tek Gjykata e Shkalles se Pare, ofrohet per Shijte, nje ambjent i pershtatshem per zyre.Ambjenti eshte njesi dhe ka vetrate xhami me orjentim nga ana Veriore.Ndodhet ne katin e pare te objektit. Eshte hapesire e hapur dhe ka dhe nje tualet. siperfaqe bruto 67 m2Per nje vizite ne prone na kontakton, 61 M2, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 25/02/2020
101.000,00 euro

RR. TODI SHKURTI

nr 51, perballe me pallatin Grand | 180 M2 | 65.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 180 M2, pjeserisht i mobiluar, i pershtatshem si studio, klinike, call center, depo farmaceutike dhe per cdo lloj aktiviteti tjeter, mundesi parkimi per 4 automjete. Mundesi per tu dhene edhe pjeserisht

Botuar më 25/02/2020
65.000 leke
)