Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA DURRESIT

prane Bar-Kafe Mullirit Vjeter | 100 M2 | 400 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rruga Durresit, prane Bar-Kafe Mullirit Vjeter, 100 M2, 400 euro
Përshkrim

Jepet me qera Ambjent 1+1 me sip prej 100 m2, ne katin e dyte, koridor i madh, ballkon dhe tualet, i pershtashem per zyra, qender kursesh etj, 100 M2

400,00 euro/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)