Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

QENDER

Myslym Shyri | 80 M2 | 600 Euro

Qender, Myslym Shyri, jepet me qera ambinet per Zyra, siperfaqe 80 m2, kati 3 me ashensore, i ndare ne dy ambjente, recepsion, tualet, kondicioner, i shtruar me parket, vetrate xhami per mundesi reklamimi.Jepet me qera 600 Euro ne muaj, 80 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
600,00 euro

RRUGA PJETER BOGDANI, PALLATI 15/12

mbi restorant Berlini | 85 M2 | 500 Euro

Jepet me qera apartament, per zyra, 85 M2, taxat perfshire

Botuar më 21/10/2019
500,00 euro

RR. BRIGADA E 8

pallati jeshil Teknoprojekt, perballe piceri juvenilja | 115 M2 | 900 Euro

Jepet me qera zyre, 115 M2, 4 ambjente, kati 4, 2 banjo, pjeserisht i mobiluar, Ne cmim eshte taksa e perfshire

Botuar më 21/10/2019
900,00 euro

RR. BRIGADA E 8

pallati jeshil Teknoprojekt, perballe Piceri Juvenilja | 110 M2 | 500 Euro

Jepet me qera zyre, 110 M2, 3 ambjente, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, Cmimi pa taksa

Botuar më 21/10/2019
500,00 euro

RR. "MYSLYM SHYRI",

ne hyrje te tregut Çam, pallati i Alba Market | 100 M2 | 500 Euro

Jepet me qera per zyra 2+1, 100 M2, kati 4, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, pamje nga Jugu-Pendimi, sistem ngrohje-ftohje te instaluar, ndertim i suguruar bashkohor, kondicioner ne cdo dhome. Hyrje e ngrohje dhe me drite.

Botuar më 20/10/2019
500,00 euro

PAZARI I RI

Pallati perballe Farmacise 5 | 145 M2 | 195.000 Euro

Shitet zyra, 145 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, vendparkim, depo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 20/10/2019
195.000,00 euro

CMIM OKAZION. JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA, TREGUT ELEKTRIK

Prane Shkolles Baletit | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qira ambient per zyra, 70 M2, kati 1, 1 banjo, Ambienti eshte i pershtatshem per biznese si: zyre kontabiliteti, qender kursesh, fittnes, zumba, qender estetike, interneti, etj. Fasade xhami, dedikuar vetem biznese.

Botuar më 19/10/2019
350,00 euro/muaj

JEPEN ZYRA ME QERA TEK KRISTAL CENTER

JEPET ME QERA AMBJENT BISNESI NE KRAH TE KRISTAL CENTER NE KRYQEZIM te kater rrugve. | 150 M2 | 1.000 Euro

Ambjenti mund te perdoret per Zyra, Klinik mjeksore, per kopesht, per kurse te ndryshme, per laborator per restorant dhe per cdo lloj biznesi tjeter, ambjenti eshte pjeserisht i mobiluar., 150 M2, kati 01, 02 banjo, ngrohje/ftohje, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re, Ne kete ambjent ndodhen dy tualete, dhe kondicjoner te fuqis se larte me inverter. Prona eshte eskluzivitet i axhensis. Ne sherbim te kesaj perone jane edhe

Botuar më 19/10/2019
1.000,00 euro/muaj

OKAZION!! BULVARDI "ZHAN DARK",

prane Ministrise Jashtme | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qera zyre (AMBIENT UNIK), 50 M2, kati 2, me fasad xhami, me tualet, me ndricim profesional led, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. I pershtatshem dhe per dentist, zyre noterie, etj. Çmimi okazion

Botuar më 19/10/2019
250,00 euro

RR. LUIGJ GURKUQI, PAZARI RI

mbas Neptun kolonat | 85 M2 | 50.000 Leke

Ne katin e 9-te nje pallit 12-katesh, ku 4 katet e fundit funksionojne vetem si zyra.Ofrohen njesi 85 m2 i organizuar me 3 dhoma/zyra (1 ballkon dhe 1 tualet) Pallati ka ambjente te perbashketa bashkekohore, ashensor, linje uji dhe energjie e dedikuar (per zyrat), ngrohje/ftohje, ambjentet jane pa mobilim/arredim, parkim ne afersi., 85 M2, 1 banjo

Botuar më 18/10/2019
50.000 leke/muaj
)