Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

jepet me qera | 130 M2 | 400 Euro

Ambjent i pershtatshem per Zyre,ne katin e peste,pallat i ri me ashensor, me ndarje 2+1,i pamobiluar,2 ballkone,2 tualete, 130 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 10/12/2019
400,00 euro

TEK SHESHI WILLSON

jepet me qera Ap 2+1 | 60 M2 | 350 Euro

Ne katin e dyte ,ne pallat pa ashensor, i rregulluar totalisht,i pamobiluar,me k/bufe,kondicioner,me ballkon dhe tualet, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 10/12/2019
350,00 euro

BLV "ZOGU I", RR. "MALIQ MUÇO"

SHUME AFER QENDRES, ME PAMJE NGA BULEVARDI | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap.1+1, banjo, ballkon, kati 4, 60 M2, jepet per zyra, studio, klinike, per banim etj, rikonstruksion total i sapo perfunduar

Botuar më 10/12/2019
300,00 euro

RR. LUIGJ GURKUQI, PAZARI RI

Mbas Neptun kolonat | 85 M2 | 50.000 Leke

Ne katin e 9-te nje pallit 12-katesh, ku 4 katet e fundit funksionojne vetem si zyra.Ofrohen njesi 85 m2 i organizuar me 3 dhoma/zyra (1 ballkon dhe 1 tualet) Pallati ka ambjente te perbashketa bashkekohore, ashensor, linje uji dhe energjie e dedikuar (per zyrat), ngrohje/ftohje, ambjentet jane pa mobilim/arredim, parkim ne afersi., 85 M2, 1 banjo

Botuar më 10/12/2019
50.000 leke/muaj

SUPER CMIM

Afer zones se ish Bllokut, jepet me qera zyre | 120 M2 | 450 Euro

120 M2, 1 banjo, kati 2 ne pallat me ashensor. Apartamenti eshte i ndare ne 3+1, 1 banjo dhe 1 ballkon. Ofrohet bosh per zyra. Agjensi imobiliare Jona

Botuar më 09/12/2019
450,00 euro/muaj

UNAZA E RE

Tek restorant uniku | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qira zyre, 75 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Pallat i ri,i mobiluar dhe i investuar

Botuar më 09/12/2019
300,00 euro/muaj

TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK

Tek kopshti zoologjik | 140 M2 | 750 Euro

Tek kopshti zoologjik jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne katin e 4 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga : korridori, 4 ambiente per zyra, ambienti i gatimit, 2 tualete, 2 depo dhe veranda me siperfaqe 170 m2 e cila rrethon te gjitha apartamentin dhe cdo zyre ka dalje ne verande. Cdo zyre eshte e pajisur me kondicioner., 140 M2, 2 banjo, Eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Botuar më 05/12/2019
750,00 euro

RRUGA MINE PEZA

prokuroria | 32 M2 | 32.000 Euro

Shitet gazonjeria kati i 1 i nje pallati ekzstues 5 katesh me tulle te kuqe ne rrugen mine peza pran kryqezimit me prokurorin, 32 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, pershtashem per zyre dhe banim

Botuar më 05/12/2019
32.000,00 euro

21 DHJETORI

Rruga Frosina Plaku | 60 M2 | 400 Euro

21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, jepet me qera Apartament 1+1,siperfaqe 60 m2, kati 1 me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare, ballkon, jepet bosh, i gjithi me parket,i pershtatshem per biznes, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 05/12/2019
400,00 euro

KOMPLEKSI MAGNET

ish Klubi Partizani, tek 21 Dhjetori | 15 M2 | 150 Euro

Jepet me qera zyre, 15 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 04/12/2019
150,00 euro
)