Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "ELBASANIT"

pallati Fratari Tershana 2, pernballe Fakultetit Histori Filologji | 113 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Rr. "Elbasanit", pallati Fratari Tershana 2, pernballe Fakultetit Histori Filologji, 113 M2, 30.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera 2+1+tualet+korridor si dhe ambiente te tjera ndihmese, sip., 113 M2, kati I, i pershtatshem per zyra, qendra kursesh ose biznese te tjera private. Cmimi: perfshire dhe 15% e tatimit ne burim.

30.000 leke

Botuar më 06/04/2020

Telefon
)