Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E BARRIKADAVE

tek qendra Galeria | 36 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera zyre, 36 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
25.000 leke/muaj

TEK MEDRESEJA

afer Farmacia nr 10, tek Pallati i ECO MARKET | 57.1 M2 | 38.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 57.1 M2, 2 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si psh dyqan, zyra, depo farmaceutike, pastrim kimik, autoshkolle, qender estetike, rrobaqepesi, dentist, avokat, noter, etj

Botuar më 20/11/2019
38.000 leke/muaj

LIBRI UNIVERSITAR

Vesa Center | 40 M2 | 350 Euro

Tiranë, pranë sheshi Wilson, ndërtim Viti 2000 shitet dhe jepet me qira 2 Ambiente/Zyra të Restauruara, njëra e mobiluar Sipërfaqe 80m2 kati Përdhe me hipotek vetëm 70m nga Rruga KryesoreZyra e mobiluar, 40m jepet me Qira)Cmimi 215.000€ (Shiten dhe të ndara)Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, 40 M2, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
350,00 euro/muaj

LIBRI UNIVERSITAR

Vesa Center | 80 M2 | 216.000 Euro

Tiranë, pranë sheshi Wilson, ndërtim Viti 2000 shitet dhe jepet me qira 2 Ambiente/Zyra të Restauruara, njëra e mobiluar Sipërfaqe 80m2 kati Përdhe me hipotek vetëm 70m nga Rruga KryesoreZyra e mobiluar, 40m jepet me Qira)Cmimi 215.000€ (Shiten dhe të ndara)Kontakt Agjensi Origjinal Real Estate, 80 M2, 2 ambjente, totali i kateve 9, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
216.000,00 euro

TEK ISH BLLOKU

mbas Ish Karlzbergun ose Xheko Imperial | 80 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Zyre, ne katin e peste,ne pallat te pajisur me ashensor,bosh , 2 ballkone ,nje tualet, 80 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
350,00 euro

BULEVARTI ZOGU I

tek kryqezimi i Ministries se Drejtesise | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Zyre Ap 1+1, depo, ballkon, kati 3, buze rruge, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
300,00 euro

TEK ZONA E SHEHSHIT WILLSON

afer Petro Ninit | 71 M2 | 286 Euro

Jepet me qera Ap 2+1, ne katin e trete,pallat i ri me ashensor,i pamobiluar,vetem me k/bufe,ballkon,tualet, 71 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
286,00 euro

TEK BULEVARDI ZOGU I PARE

afer me maternitetin | 121 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Ambjent i pershtatshem per Zyre,ne katin e 12 te,pallat i ri me ashensor,i ndare ne 2+1,me nje sip te madhe prej 121 m2,me kondicioner,ndricim te bollshem, 121 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 19/11/2019
350,00 euro

UNAZA E RE

Rruga "Teodor Keko" | 55 M2 | 580 Euro

Jepet me qera ambjenti,i cili ndodhet ne Unazen e Re,ne rrugen "Teodor Keko".Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0• Sipërfaqja: 55 m2 • I mobiluar • 1 tualet • I përshtatshëm për zyra . Për ta vizituar na kontakton, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire - Future Home

Botuar më 19/11/2019
580,00 euro/muaj

TEK 21 DHJETORI

mbrapa hotel Mondialit | 85 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera 2+1 per zyra, klinika dentare, magazina, ose laboratore, 85 M2, kati 1, jepet per afat te gjate. Shume i pershtatshem edhe per banim

Botuar më 19/11/2019
40.000 leke
)