Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OKAZION!!! MBRAPA HOTEL MONDIAL, PRANE 21 DHJETORIT

rr. kongresi i Lushnjes | 75 M2 | 350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
OKAZION!!! mbrapa hotel Mondial, prane 21 dhjetorit, rr. kongresi i Lushnjes, 75 M2, 350 euro
Kati 3
Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 per zyra, 75 M2, kati 3, banim, 1 ballkon, pallat i ri, kondicioner, i shtruar me parket dhe me punime shume cilesore

350,00 euro

Botuar më 27/03/2020

Telefon
)