Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klin...

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

BLV. BAJRAM CURRI

hyrja e bllokut, ne kryqezim me rrugen Sami Frasheri | 100 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 2+1 i pershattshem per zyra, klinika dentare, laboratore etj, 100 M2, k...

Botuar më 22/05/2020
400,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

ish Punishtja e Pastave | 80 M2 | 460 Euro

Ambient i ri, ne pallat te ri, buze rruges kryesore, ideal per klinike mjkesore, klinike dentare, zyra etj., 80 M2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 9, 2 banjo, bosh, gjendja: e re, 3 dhoma pune,1 depo,1 ballkon,1 holl pritje. (Mund edhe te shitet)

Botuar më 28/05/2020
460,00 euro/muaj

QENDER

te Kafe Europa | 45 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament per zyre apo biznes i organizuar ne 1+1. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht , shtruar me parket, me kondicioner., 45 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, gjendja: e rikonstruktuar, Agjensia Rejis. Adresa e zyres: Kryqezimi i 21 Dhjetorit prane Mullirit te Vjeter.

Botuar më 27/05/2020
300,00 euro/muaj

TE SHKOLLA E BALETIT

Ngjitur me shkollen e baletit | 100 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament per zyra te ndryshme ose qender kursesh, masazhe, spa, avokat, studio inxhinierike etj. Organizohet ne 2+1 pallat i ri me ashensor. Ofrohet me gjithe mobilie ose bosh, 100 M2, 4 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Agjensia Rejis. Adresa : Kryqezimi 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter

Botuar më 27/05/2020
350,00 euro/muaj

TEK TORRE DRIN

Tek Torre Drin | 96 M2 | 1.200 Euro

Jepen ambiente me qira per zyra me siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 27 m2 ne qender ne nje nga qendrat e biznesit me te kerkuara, tek Torre Drin. Ambientet ndodhen ne katin e 2 dhe ne katin e 9, kane planimetri te rregullt, ofrojne pamje fantastike te qytetit dhe mund te organizohen sipas kerkesave dhe aktivitetit te klientit. Torre Drin eshte nje nga qendrat e biznesit, 96 M2, 2 banjo, me te mireadministruara, ofron cilesi dhe siguri per klientet e saj. Per me shume info kontakto ne numrin 0675088803.

Botuar më 27/05/2020
1.200,00 euro

PRANE ZOGUT TE ZI

aksesi me transportin publik e larmia e sherbimeve e bejne shume te pershtatshem ambientin per aktivitete te ndryshme sherbimesh | 44 M2 | 300 Euro

Jepet me qera zyre, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem security.Ambienti eshte investuar, i ndare ne 2 ambiente pune, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicionier, 44 M2, Ne cmim nuk perfshihet tatimi mbi burim 15 %

Botuar më 27/05/2020
300,00 euro

RRUGA HOXHA TAHSIM

TEK QENDRA STEFAN | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ZYRE, 80 M2, MBI DYQANE

Botuar më 26/05/2020
300,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

ne rrugice Nikolla Lena | 168 M2 | 150.000 Euro

Shitet ambjent per zyre, 168 M2, kati 1, me dokumenta te rregullta. Mundesi qeraje

Botuar më 26/05/2020
150.000,00 euro

RR. "NIKOLLA TUPE",

godina 7 | 135 M2 | 632 Euro

Jepet me qera 3+soxhorno per zyra, 135 M2, kati 4, 2 banjo, 2 ballkone, bosh

Botuar më 26/05/2020
632,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Bulevardi Gjergj Fishta | 50 M2 | 350 Euro

Jepet Zyre me qera ne pallat te Ri, siperfaqe 50 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, Zyra eshte e open space, fasade xhami, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, zyre kontabiliteti etj, 50 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4261376

Botuar më 25/05/2020
350,00 euro

JENI NË KËRKIM TË NJË ZYRE?

Jeni një sipërmarrës i ri, freelancer, kompani, organizatë apo projekt, ju nevojitet një lokacion ku të regjistroni biznesin tuaj? | 150 M2 | 110 Euro

Zyra të dedikuara, të mobiluara ose jo edhe poste pune brenda një hapësire të përbashkët, si dhe të gjitha shërbimet e tjera të garantuara. Të përfshira: Internet, 24/7 akses në hapësirë, çelësa të dedikuar, mobilim dhe dekorime të tjera, sistem ngrohje / ftohje, shërbim pastrimi, taksa 15% e paguar, drita dhe ujë të paguara., 150 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, Po pse te vish tek Tirana OfficeHub? Për të gjitha shërbimet e zyrës që të nevojiten nuk ke më pagesa faturash të shumta dhe të shpëndara.

Botuar më 25/05/2020
110,00 euro
)