Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI I RI, PASKUQAN 1

prane shkolles 9 Vjeçare, prane rruges kryesore | 220 M2 | 1.100 Euro

Jepet me qera dy katet e nje godine, secili kate 2 tualete, ideale per ambasada, shoqata te huaj, kolegj turk, zyra te ndryshme, azil , kopesht, shkolla private. Kushte lluksi, 1000m² oborr e mbjelle me ulli, ambjent me gjelberim. secili kate, 220 M2, Parkim per 60 makina, e rrethuar me kangjella, me uje 24h, sistem kamerash, me dy hyrje dalje, secila me vehte. Ju lutem kontaktoni ne viber/whatsapp 00447737707947. Secili kate

Botuar më 26/05/2019
1.100,00 euro/muaj

BUZE RRUGES SE KAVAJES

jepet me qera | 700 M2 | 8 Euro

Ambjent, me mundesi ndarje, me fasad xhami nga te dyja anet,, 700 M2, qepen me pult, punime cilesore, 5 banjo, ideale per zyra, banka, klinik, depo farmaceutike etj. Ose shitet. Cmimi

Botuar më 25/05/2019
8,00 euro

RRUGA BRRAKES

prane Prokurorise | 10 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera zyre, 10 M2, gjendja: shume e mire, ndertes e re

Botuar më 24/05/2019
13.000 leke

RRUGA KOMUNA E PARISIT

mbrapa shkolles Edit Duram dhe urgjences | 80 M2 | 45.000 Leke

Jepen me qera ambiente zyrash, 80 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 24/05/2019
45.000 leke

RR. ALEKSANDER MOISIU

perballe me godinen e Kinostudios | 700 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambjent, 700 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e re, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 24/05/2019
1.500,00 euro/muaj

PRANE RRUGES MYSLYM SHYRI

Tek Poliklinika nr 5, rruga Islam Alla | 25 M2 | 100 Euro

Jepet me qira ambjent per zyra me siperfaqe, 25 M2, me tualet brenda. Kati 2. Pallat i ri. Punime cilesore.

Botuar më 24/05/2019
100,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

buze rruge, pallati ku ka qene restorant Begeja | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, 65 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, per zyre,pallat i ri

Botuar më 23/05/2019
350,00 euro/muaj

OKAZION!!!! ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT

buze rruge, pallati ish Irestorant Begeja | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera zyre, 65 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire, pallat i ri

Botuar më 23/05/2019
350,00 euro/muaj

RR. "DORA DISTRIA"

prane Fakultetit Juridik | 30 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent per zyra, 30 M2, me tualet, me fasad xhami nga rruga kryesore. I pershtatshem per cdo lloj biznesi, si zyra, noter, avokati, agjernsi imobiliare etj

Botuar më 23/05/2019
30.000 leke

RR. "SAMI FRASHERI", ME PAMJE NGA RRUGA,

tek pallati Vodavonit, perballe Drejtorise se Policise Tiranes | 110 M2 | 650 Euro

Jepen me qera per zyra 2 ap. ngjitur me njera tjetren, sip. per secilen 120m² dhe, 110 M2, kati 8, ashensor, me mundesi bashkimi. Çmimi per secilen

Botuar më 23/05/2019
650,00 euro