Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

Pranë ish Ekspozitës | 16 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qira ambient për zyrë.Ambienti ndodhet në katin e 1-rë të një pallati të ri. Qepen• Shumë i përshtatshëm për zyrë avokatie, psikolog, ekonomist, agjensi etj, 16 M2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji's Properties, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit te Mulliri i Vjeter, facebook, Insta: Reji's Properties:

Botuar më 14/11/2019
25.000 leke/muaj

21 DHJETORI

Rruga e kavajes | 80 M2 | 600 Euro

Jepet me qera zyre, 80 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, Ambient biznesi me qera

Botuar më 14/11/2019
600,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I

tek Intesa San Paolo Bank | 136 M2 | 500 Euro

Jepet me qira 3+1 per zyre, 136 M2, kati 10, 2 banjo, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone

Botuar më 14/11/2019
500,00 euro

RR. "KASTRIOTI",

Institut Kamez, perballe tregut fruta perime, | 300 M2 | 750.000 Euro

Shitet godine tre kateshe me gjenerator, e rrethuar me kangjella dhe dere hekuri shitet per arsye emigrimi, trruall 450m² ku brenda saj eshte nje godine 3 kateshe, sip. ndertimi 300m², kati I, 300m², biznes bojra, parukeri dhe internet, kati II,, 300 M2, ku 140m jane ambient per karate, 100m eshte bar kafe, ballkon perreth 40m², kati III jane 2 ap.banimi, 300m² te kompletuara me kushte bashkohore te kohes, me hipoteke te rregullt.

Botuar më 14/11/2019
750.000,00 euro

BATHORE

Rr. "Merkuri" | 120 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera kati I i nje vile, per biznes, hyrje nga rruga kryesore, 120 M2, parkim per makine, oborr 100m oborr. I pershtatshem per shoqata, kopshte etj.

Botuar më 13/11/2019
30.000 leke

KOMPLEKSI MAGNET

ish Klubi Partizani, tek 21 Dhjetori | 15 M2 | 150 Euro

Jepet me qera zyre, 15 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 13/11/2019
150,00 euro

RRUGA 5 MAJI

Prane Konkord Center | 40 M2 | 300 Euro

Pranë Konkord Centër jepet me qira Ambient/Zyrë kati përdhe Sipërfaqe 40m2. Ambienti është bosh ndodhet në Kompleks Pallatesh ndërtim cilësor. Cmimi 300€/Muaji. Kontakt Agjensi Origjinal (Real Estate), 40 M2, 1 ambjent, totali i kateve 9, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
300,00 euro/muaj

BLLOK

Prane Lsi | 40 M2 | 35 Leke

Pranë LSI jepet me qira Ambient/Zyrë kati2 Sipërfaqe 40m. Ambienti është me 2 ndarje, ka pamje nga Rruga Kryesore. Cmimi 35.000Lek Të reja /Muaji. Kontakt Agjensi Origjinal (Real Estate), 40 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 12/11/2019
35 leke/muaj

RRUGA LIDHJA E PRIZRENIT TIRANE

Rruga Lidhja e Prizrenit | 31 M2 | 35.000 Leke

Ne Tirane prane Gardes Rruga Lidhja e Prizrenit jepet me QERA dyqan me siperfaqe 31 m2. Dyqani ka nje tualet dhe eshte me qepen elektrik. Shume i pershtatshem per zyre, qender masazhi, qender kursesh, parukeri estetike etj.Cmimi 35.000 leke/muaj.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 31 M2, 2 ambjente, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
35.000 leke/muaj

RR. "ABDYL FRASHRI"

Ish Blloku | 150 M2 | 5.000 Euro

Jepet me qera dyqan kati perdhe, 150 M2, Cmimi neto 3500 Euro muaj si dhe kati II 270m². Cmimi neto 3000 Euro ose ne total te dyja sebashku 420m². C mimi ne total neto

Botuar më 12/11/2019
5.000,00 euro
)