Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BULEVARDI ZOGU PARE

prane Ministrise se Drejtesis, buze rruge | 54 M2 | 245 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Zyra
Bulevardi Zogu Pare, prane Ministrise se Drejtesis, buze rruge, 54 M2, 245 euro
Përshkrim

OKAZION! Jepet me qera Ambjent ( Ap 1+1 ) i pershtatshem per zyra,ne katin e trete,me sip 54m2, parket, ballkon,1 tualet, dy dhoma dhe pamje nga Bulevardi. ,Cmimi 30.000 Leke (pa 15 %)., 54 M2

245,00 euro/muaj

Botuar më 30/06/2020

Telefon
Email
)