Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KOMUNA E PARISIT PRANE RRETHRROTULLIMIT NE TIRANE (ID 42214351)

Komuna e Parisit prane rrethrrotullimit | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 100m2, kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, organizohet ne sallon, aneks gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet edhe nje ballkon te madh. I pershtatshem edhe per zyra.Jepet me qera 450 euro (per banim)., 100 M2, Property ID : 42214351 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
450,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT. (ID 4261846)

Rruga e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit | 55 M2 | 720 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi ne pallat ekzistues, siperfaqe 55 m², kati 1,tualet, orientim me diell. Ambjenti eshte i ndare ne dy pjese njera prej te cilave e investuar, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Ambjenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Mund te perdoret per kategori te ndryshme biznesesh. Mund te jepet bashke ose e ndare.Jepet me qera 720 euro, 55 M2, Property ID : 4261846 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
720,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT. (ID 4261845)

Rruga e Kavajes, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit | 25 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent biznesi ne pallat ekzistues, siperfaqe 25 m², kati 1,tualet, orientim me diell. Ambjenti eshte i investuar, ka fasade xhami dhe mundesi reklamimi. Ambjenti ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Mund te perdoret per kategori te ndryshme biznesesh.Jepet me qera 500 euro, 25 M2, Property ID : 4261845 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
500,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA -RRUGA E ELBASANIT

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E ELBASANIT | 125 M2 | 1.300 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ ME PAMJE NGA PALLATI~ 125 M2~ KATI 2~ NJE TUALET~ PALLAT I RI~ ME DY ASHENSORE~TE RRUGA E ELEBASANIT~ PRAN FAKILTETIT EKONOMIK~ CMIMI 1300 EUROKONTAKTONI 0676722221Kodi personal E100, 125 M2, 2 banjo

Botuar më 01/02/2023
1.300,00 euro

JEPET ZYRE ME QERA -RRUGA E ELBASANIT

JEPET ZYRE ME QERA - RRUGA E ELBASANIT | 155 M2 | 1.700 Euro

JEPET ZYRE ME QERA~ ME PAMJE NGA PALLATI~ 155 M2~ KATI 3~ DY TUALETE~ PALLAT I RI~ ME DY ASHENSORE~TE RRUGA E ELEBASANIT~ PRAN FAKULTETIT EKONOMIK~ ME DY POSTA PARKIMI TE PERFSHIRA NE CMIMIN~ CMIMI 1700 EUROKONTAKTONI 0676722221E100, 155 M2, 2 banjo

Botuar më 01/02/2023
1.700,00 euro

AMBJENT PER ZYRE ME QERA NE RRUGEN E BARRIKADAVE. (ID 4261842)

Rruga e Barrikadave | 170 M2 | 1.000 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 170 m², kat i 7, pallat i ri, organizohet ne 3 ambjente, tualet, kondicioner, punime te reja, korridor. E pershtatshme per zyra. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme. Cmimi 1000 euro., 170 M2, Property ID : 4261842 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
1.000,00 euro

AMBJENT PER ZYRE ME QERA NE RRUGEN E BARRIKADAVE. (ID 4261841)

Rruga e Barikadave | 60 M2 | 500 Euro

Jepet ambjent per zyra me qera, siperfaqja 60 m², kat i 7, pallat i ri, organizohet ne 2 ambjente, tualet, kondicioner, punime te reja, korridor. E pershtatshme per zyra. Ambjenti ndodhet ne nje zone te zhvilluar dhe te aksesueshme.Cmimi 500 euro., 60 M2, Property ID : 4261840 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
500,00 euro

ZYRE ME QERA NE RRUGEN E ELBASANIT PRANE UNIVERSITETIT “LUARASI” NE TIRANE (ID 4261839)

Rruga e Elbasanit prane Universitetit “Luarasi” | 272 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera Ambjent Zyre e mireinvestuar, ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te Ri, bosh, open space, siperfaqe 272 m², sistem qendror kondicionimi, 3 tualete, Sistem kamerash dhe emergjence, orientim me diell. Kati i 3-te me siperfaqe 122 m², open space, tualet Kati i 4-te me siperfaqe 150 m², i ndare ne 2 ambjente, 2 tualete Ambjenti disponon dhe 4 garazhe. ...., 272 M2, Property ID : 4261839 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
3.000,00 euro

ZYRE NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK PRANE KLINIKES GLIOZHENI NE TIRANE (ID 4161062)

Tregu Elektrik, prane Klinikes Gliozheni | 75 M2 | 139.000 Euro

Shiten 2 Zyra (Njesi ne dokumentacion) ne pallat te Ri, siperfaqe 39.93 m² (38.42 m2) me Hipoteke dhe 35.07 m² (33.74 m2) me Hipoteke , kati i pare, 2 tualete, koridor, orientimi me diell. Zyrat me siperfaqe totale 75 m² jane te bashkuara si ambjente pune, por me certifikata pronesie te ndara. Njera nga zyrat eshte open space dhe tjetra e ndare ne 2 ambjente, parketm tavani i veshur me sfungjer, 75 M2, Property ID : 4161062 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
139.000,00 euro

ZYRE ME QERA TEK BULEVARDI GJERGJ FISHTA PRANE GJYKATES SE TIRANES (ID 42214331)

Bulevardi Gjergj Fishta prane Gjykates se Tiranes | 98 M2 | 550 Euro

Jepet me Qera Zyre ne Ndertim te Ri, Kati 8 me ashensor, Siperfaqe 98 m², totalisht i investuar, i gjithe ambienti eshte i shtruar me parket, ndricim led, zone me facelitete, planimetri e rregullt. Organizohet ne: 3 ambiente, 2 ballkone, dhe 2 tualete (me dritare). 6 muaj parapagimulet cmimi deri ne 550 euro. Jepet me Qera 650 euro ne muaj i diskutueshem, 98 M2, Property ID : 42214331 www.dreamalbania.al

Botuar më 01/02/2023
550,00 euro
)